امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۰۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126545
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 6
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ جشنواره بین المللی فیلم «ماندلا» با نمایش 400 فیلم از 3 تا 13 دسامبر در خلیج نلسون برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ جشنواره بین المللی فیلم «ماندلا» با نمایش 400 فیلم از 3 تا 13 دسامبر در خلیج نلسون برگزار خواهد شد.

این خلیج تنها بندر رودخانه آفریقای جنوبی است و انتخاب این مکان نه تنها فرصتی استثنائی برای برگزاری جشنواره بین المللی فیلم «ماندلا » است بلکه فرصتی برای دیدن یکی از سنگهای قیمتی از خط ساحلی آفریقای جنوبی برای شرکت کنندگان است.

به نقل از نوه ماندلا که یکی از مسئولین و حامیان جشنواره است گفت: جشنواره فیلم «ماندلا» بهترین نمونه شجاعت در ساخت فیلم است و از طریق برگزاری کارگاههای فیلمسازی تشویق به ساخت این نوع فیلم می کند.

به گفته «دیوید سلوان» ،تهیه کننده اجرایی این جشنواره : هدف از برگزاری این جشنواره گرامیداشت نام ماندلا و بزرگداشت باورها و اندیشه های ایشان است.

موضوع این جشنواره «امید و آشتی» است که کلیه 400 فیلم با این موضوع مرتبط هستند.

در این جشنواره برنامه ریزی شده تا به عنوان یک رویداد سالیانه از سال 2015 بطور مداوم به کار خود ادامه دهد و بصورت روشنفکرانه آثار کارگردانان و شاهکارهای هنری اشان را به نمایش درآورد.

در حاشیه این جشنواره کنسرت موسیقی در ورزشگاه «پورت الیزابت » برگزار می شود.

حامیان این جشنواره دولت های محلی و ملی ، مجلس ماندلا ، شرکت مخابرات و گردشگری آفریقای جنوبی هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار