امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126549
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانون‌های مساجد در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: سال گذشته کتاب‌ و

معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانون‌های مساجد در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: سال گذشته کتاب‌ و نرم‌افزار تفسیر قرآن همراه منتشر و در اختیار ائمه جماعات قرار گرفت که در هر دو صفحه قرآن به خط عثمان‌طه یک آیه تفسیر شده است.

وی با اشاره به برگزاری مسابقه‌ای برای ائمه جماعات و طلاب، ادامه داد: کانون فرهنگی هنری مساجد با طراحی مسابقه‌ای سعی در سنجش و ارتقای دانش قرآنی جامعه هدف دارد بر همین اساس مسابقه‌ای با عنوان «مسابقه تفسیر همراه» را برگزار خواهیم کرد.
 
جعفری درباره زمان برگزاری مسابقه تفسیر همراه گفت: طبق برنامه‌ریزی‌ها فراخوان این مسابقه از اواسط آذرماه منتشر خواهد شد و علاقه‌مندان تا 21 بهمن‌ماه فرصت دارند در این مسابقه شرکت کنند.

معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور تبلیغ و ترویج طرح تفسیر در مساجد و تسهیل امر تفسیر برای طلاب و ائمه جماعات را از مهم‌ترین اهداف برگزاری این مسابقه دانست و افزود: در این مسابقه ائمه جماعات و طلاب باید به 30 سؤال چهارگزینه‌ای که همراه با دفترچه و نرم‌افزار توزیع می‌شود، پاسخ دهند. 

وی با بیان اینکه نتایج مسابقه تفسیر همراه 18 اسفندماه هم‌زمان با سالروز تأسیس ستاد کانون‌های مساجد اعلام می‌شود، گفت: پس از اعلام نتایج به 22 نفر از برگزیدگان کمک هزینه مشهد مقدس اعطا خواهد شد.

انتهای پیام/م.خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار