امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۱۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126550
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 9
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهلت ارسال آثار به ششمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین که از تاریخ 15 تا 18 دی‌ماه سال جاری ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهلت ارسال آثار به ششمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین که از تاریخ 15 تا 18 دی‌ماه سال جاری به مدت چهار روز در شهر قم برگزار خواهد شد تا 8 آذرماه تمدید شد.

به نقل از دبیرخانه‌ی جشنواره تمدید مهلت ارسال آثار این جشنواره به دلیل درخواست‌های متعدد فیلم‌سازانی صورت گرفته است که اقدام به تولید آثار خود در ایام سوگواری سیدالشهدا (ع) کرده‌اند. گفتنی ست به دلیل فاصله زمانی بسیار کم بین ایام سوگواری ماه محرم و مهلت ارسال آثار که در اخبار گذشته اول آذرماه اعلام شده بود، بسیاری از فیلم‌سازان فرصت کافی برای انجام مراحل فنی پس از تولید فیلم‌های ساخته‌شده را نداشتند.

از این روی دبیرخانه‌ی ششمین جشنواره ملی نماز و نیایش اقدام به تمدید مهلت ارسال آثار تا 8 آذرماه کرده تا فرصت کافی برای انجام تمامی مراحل فنی فیلم‌ها در اختیار فیلم‌سازان باشد.

ششمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین از تاریخ 15 تا 18 دی‌ماه سال 1393 به مدت چهار روز در شهر قم برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار