امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126555
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، متن پیام تسلیت مجید سرسنگی، به این شرح است:«به نام خدا، که کویش مقصد غایی همگان است؛مدت ها بود که رنج ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، متن پیام تسلیت مجید سرسنگی، به این شرح است:«به نام خدا، که کویش مقصد غایی همگان است؛مدت ها بود که رنج می کشید و ما، رنج کشیدنش را می دیدیم، اما تلاش می کردیم غصه را در چهره‌هایمان نبیند. می‌دید، اما به روی خودش نمی‌آورد. به ما، حتی، روحیه می‌داد، می خندید، امیدوارمان می‌کرد، و ما با همه‌ هراسی که در جانمان بود، امید دادنش را باور می‌کردیم.

همین چند وقت پیش بود که آمد و در اینجا – خانه‌ هنرمندان – نمایشگاهی گذاشت؛ به نفع کودکان سرطانی! دیگر خودش برای خودش مهم نبود، رنج او به رنج‌های بزرگتری گره خورده بود: رنج همه‌ آن‌ها که «رنج» می‌کشند.

می‌دانستیم یک روز، یا یک شب باید با این خبر بی‌رحم روبرو شویم؛ می‌دانستیم، اما باورش نمی‌کردیم. آنقدر از خودش انرژی و نشاط نشان داده بود، که حتی تصور مرگ هم در موردش مصداق نداشت.

مجید بهرامی، عاقبت، ساعت هشت و چهل و پنج دقیقه‌ی شامگاه بیست و چهارم آبان هزار و سیصد و نود و سه چشمانش را تا ابد به روی این دنیای خاکی بست. اما دریچه‌ی قلبش بسته نشد، پنجره‌ی خاطراتش همچنان بازماند و شیرینی لحظاتی که با ما بود و مرگ را به سخره گرفته بود، جایی نرفت.

دوستش داشتیم، همچنانکه او همه را دوست داشت. هرچند دیگر بر صحنه نخواهد درخشید، هرچند «عجایب المخلوقات» دیگری را نخواهد آفرید، و هرچند دیگر همه‌ی ما را مبهوت استعداد و تعهدش نخواهد کرد، اما در صحنه ی زندگی ما همچنان نامش باقی است.

روحش شاد و قرین رحمت واسعه‌ی الهی باد».
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها