امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126556
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این مسابقه همه مخاطبان کتب روایت فتح، در حداقل500 کلمه درباره بهترین کتاب و یا

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این مسابقه همه مخاطبان کتب روایت فتح، در حداقل500 کلمه درباره بهترین کتاب و یا کتاب‌هایی که از این انتشارات خوانده‌اند (با اولویت مجموعه مخصوص هر ماه) معرفی کتاب نوشته و به ایمیل info@revayatfath.ir ارسال می‌کنند.

موضوع اصلی مسابقه «راویان روایت»، این است  که «اگر شما بخواهید این کتاب را به دیگران معرفی کنید چه می‌نویسید؟»؛ این معرفی می تواند شامل نقد و تحلیل کتاب (نکات مثبت و منفی) در همه زمینه‌های نوع نگارش، طراحی جلد، محتوا، جذابیت متن و غیره همراه با خلاصه کوتاهی از کتاب و دلنوشته خواننده بعد از خواندن کتاب و غیره باشد.

بر اساس این گزارش، برای شرکت در بخش مسابقه «راویان روایت»، طی 4 ماه آینده با توجه به برنامه زیر آثار ارسالی شرکت داده خواهند شد.

24 آبان الی 30 آذر سال جاری «مجموعه نیمه پنهان ماه (شامل 23 عنوان کتاب)»

یکم دی الی 30 دی سال جاری «مجموعه روایت نزدیک (شامل 10 کتاب)»

یکم بهمن الی 30 بهمن سال جاری «مجموعه از چشم‌ها (10 کتاب)»

یکم اسفند الی 29 اسفند سال جاری «مجموعه مادران (5 کتاب)»

گفتنی است، علاقه‌مندان برای شرکت در طرح بزرگ مسابقه کتابخوانی «راویان روایت» می‌توانند هر یک از کتاب‌های مجموعه‌های مذکور را به انتخاب خود معرفی کرده و در زمان ذکر شده ارسال کنند.

بر مبنای این گزارش، هر یک از آثار ارسالی در دسته بندی‌های فوق قرار داده شده و پس از بررسی، هر ماه به نفرات اول و دوم 2 عدد ربع سکه بهار آزادی، به نفرات سوم تا پنجم بُن 100 هزار تومانی خرید از آثار مؤسسه انتشاراتی روایت فتح و به نفرات ششم تا دهم تخفیف 40 درصدی خرید اینترنتی از محصولات مؤسسه اهدا خواهد شد.

شایان ذکر است، همه آثار ارسالی که جزو نفرات اول تا دهم انتخاب نشده باشند نیز پس از بررسی انتخاب شده و بر روی سایت مؤسسه انتشاراتی روایت فتح منتشر خواهد شد، همچنین همه شرکت کنندگان در این مسابقه عضو باشگاه مخاطبان روایت فتح خواهند شد و در اولویت انتخاب همکاران افتخاری با روایت فتح قرار خواهند گرفت.

علاقه‌مندان برای تهیه این آثار می‌توانند به نشانی اینترنتی www.revayatfath.ir  یا به نشانی میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، نبش خیابان فلاح پور فروشگاه روایت فتح مراجعه کنند یا با شماره تلفن 88897814 تماس حاصل کنند.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها