امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۰۴:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126604
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۴۶
تعداد بازدید: 12
حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص شرایط پرسپولیس پیش از دربی 79 صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص شرایط پرسپولیس پیش از دربی 79 صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

فارس: شرایط پرسپولیس پیش از دربی هفته آینده چگونه است؟

شرایط تیم خوشبختانه خوب است و بچه‌ها تمرینات خوبی انجام می‌دهند و با انگیزه‌ای که دارند وارد دربی می‌شویم و امیدوارم که بازی خوبی هم انجام دهیم.

فارس: به نظر می‌آید بازیکنان پرسپولیس امیدواری زیادی نسبت به دربی 79 دارند. خودتان این مسئله را در تیم دیده‌اید؟

بله آنها با امیدواری و انگیزه بالایی در تمرینات حاضر می‌شوند و امیدوار هستیم که دست پر از بازی بیرون بیایند چرا که این بازی برای بازیکنان تیم هم مهم است و آنها می‌خواهند به هواداران نشان دهند که با همه وجود برای موفیقت تلاش می‌کنند و تعصب زیادی به تیمشان دارند و قطعا روز یکشنبه این مسئله را هواداران خواهند دید که بازیکنان با چه توانایی در زمین حاضر خواهند شد.

فارس: شما دربی‌های زیادی را به عنوان بازیکن و مربی تجربه کرده‌اید. فکر می‌کنید دربی‌های زمان شما با دربی‌هایی‌ که در حال حاضر برگزار می‌شود چقدر تفاوت دارد؟

دربی‌های زمان ما با حال حاضر تفاوت‌ زیادی ندارد چرا که این بازی همیشه حساس است و نتیجه آن برای هواداران، بازیکنان، مربیان و مدیران 2 تیم از اهمیت زیادی برخوردار است و به همین دلیل می‌توان گفت که دربی با سایر بازی‌ها فرق می‌کند چرا که بیننده و پیگیرکننده این بازی هم زیاد است اما به هر حال با اینکه این بازی 3 امتیاز مثل همه بازی‌های دیگر دارد ولی مردم توجه ویژه‌ای به دربی و نتیجه آن دارند.

فارس: البته به نظر می‌رسد در دربی 79 تماشاگران کمتری به استادیوم بیایند چرا که بازی در یک روز غیرتعطیل برگزار می‌شود.

به هر حال برگزاری بازی در وسط هفته یکی از عوامل استقبال کم از دربی است چرا که پیش از این دربی‌ها در آخر هفته برگزار می‌شد و مردم به استادیوم می‌آمدند اما الان در وسط هفته خیلی‌ها نمی‌توانند به دلیل مشغله‌هایی که دارند راهی استادیوم شوند و به همین دلیل احتمال این موضوع هست که تماشاگران کمتری برای دیدن بازی حاضر شوند.

فارس: از استقلال چقدر شناخت دارید؟

استقلال را می‌شناسیم چرا که همه بازی‌های این تیم را دیده‌ایم و می‌دانیم که آنها چطور بازی می‌کنند و چه بازیکنانی دارند و این موضوع برای ما یک مسئله روتین است و مسئله پیچیده‌ای ندارند که ما نسبت به آن شناخت نداشته باشیم و کاملا استقلال را می‌شناسیم.

فارس: موضوع مصدومیت هادی نوروزی به کجا رسید؟

او روز گذشته با گرفتگی عضله مواجه شد اما خوشبختانه مشکل خاصی ندارد و به دربی می‌رسد.

فارس: هواداران پرسپولیس امیدوار باشند که در دربی تیمشان هجومی وارد زمین می‌شود؟

ما سعی می‌کنیم بر اساس پتانسیلی که داریم تیم را ارنج کنیم و نمی‌توانیم خودمان را گول بزنیم چرا که موجودیت ما در تیم همین است و خارج از پتانسیلی که داریم نمی‌توانیم کار کنیم البته داشته‌های خوبی داریم و از آنها به بهترین شکل در دربی استفاده می‌کنیم.

فارس: در نیم‌فصل چند درصد از بازیکنان پرسپولیس تغییر خواهند کرد؟

به هر حال چند نفر می‌روند و چند نفر به تیم اضافه می‌شوند تا پرسپولیس قوی‌تری را شاهد باشیم اما این تغییرات خیلی زیاد نیست و نمی‌توانم بگویم که 100درصد تیم را دچار تغییر خواهم کرد. ما بر اساس نیازمان در تیم تغییرات به وجود می‌آوریم چرا که بازیکنان مصدوم یا محرومی مثل پولادی یا ماهینی که در لیست ما حضور دارند را از لیست خارج می‌کنیم و بازیکنان جایگزین به جای آنها می‌گیریم.

انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار