امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126620
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۱۱
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همایش «منهای عزت بعلاوه تحریم»‌ با شعار «نه به فریب ملت ایران با لغو دکوری ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همایش «منهای عزت بعلاوه تحریم»‌ با شعار «نه به فریب ملت ایران با لغو دکوری تحریم‌ها» بعد از ظهر امروز با حضور جمعی از اساتید کشور آغاز شد که سه استاد منتقد آمریکا نیز در پیامی به ویدئویی در این همایش نظرات خود را اعلام کردند.

رندی شورت استاد منتقد آمریکا درمورد مذاکرات ایران و تحریم‌های غیرقانونی آمریکا گفت: نسبت به مذاکرات نگرانم زیرا آمریکا پایبندی بدی نسبت به تعهدات دارد.

وی افزود: آنچه آمریکا نمی‌خواهد انجام دهد در مورد تحریم‌ها است و ربطی به انرژی هسته‌ای ایران ندارد، مسئله این است که اقتصاد و بانک مرکزی ایران تحت کنترل آمریکا و اروپا نیست، ترس اصلی آنها این است که ایران قدرت برتر منطقه آسیای مرکزی شود.

در ادامه پیام ویدئویی آنتونی هال نیز پخش شد که این منتقد آمریکایی نیز اعلام کرد: ما باید همیشه تاریخ گذشته آمریکا را دقت کنیم تحریم‌ها برای تضعیف ایران است و ربطی به حقوق بشر ندارد بلکه آنها با استقلال ایران مشکل دارند.

وی با بیان اینکه تهران در حال حاضر امید تمام آزادیخواهان دنیا است، گفت: آمریکا هیچگاه توافقی که به نفع ایران باشد نمی‌پذیرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها