امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126621
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۱۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل دوستانه مقابل کره‌جنوبی صحبت‌هایی را ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل دوستانه مقابل کره‌جنوبی صحبت‌هایی را مطرح کرد.

وی اظهار داشت: در هر دو بازی گذشته که برگزار کردیم، بازی‌های بسیار حساسی بودند. گذشته‌ها دیگر گذشته، در فوتبال هیچ وقت 2 بازی شبیه همدیگر نیست. منصفانه است که بگویم در دیدار گذشته سرمربی کره‌جنوبی دچار اشتباهاتی شد، البته شخص من در کنار بازیکنان ایران و کره‌جنوبی اشتباهاتی داشتیم، اما هم‌اکنون دو تیم دست در دست هم دادند تا برای آماده ‌سازی تیم را مهیا کنیم. باز هم تکرار می‌کنم دلیل اینکه پذیرفتیم مقابل کره‌جنوبی بازی کنیم این است که برای پیشرفت باید با چنین تیم‌هایی بازی کنیم در غیر این صورت نمی‌توانیم پیشرفت کنیم.

 

کی‌روش در پایان صحبت‌های خود عنوان کرد:  فقط به بازیکنانم یک مطلب را می‌گویم که در مقابل تیم‌هایی مثل کره‌جنوبی، نیجریه و ژاپن باید زمین را بجوند و چمن را بخورند ما می‌دانیم امروز چه کاری کردیم؟!تک تک بازیکنان و خودم یک مقدار از چمن ورزشگاه را خوردیم و مزه مزه کردیم اتفاقا چمن هم خوشمزه بود و آماده هستیم تا در دیدار فردا بتوانیم بهترین علمکرد را داشته باشیم.

 

*این فیلم را ببینید. 

انتهای پیام/آ

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار