امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126622
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۱۱
تعداد بازدید: 11
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یکی از مسافرین این پرواز به خبرنگار فارس گفت: قرار بود ساعت 12:15 امروز از تهران به سمت ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یکی از مسافرین این پرواز به خبرنگار فارس گفت: قرار بود ساعت 12:15 امروز از تهران به سمت ایلام پرواز کنیم که مسئولان اعلام کردند این پرواز فعلاً انجام نمی‌شود.

این مسافر پرواز ایلام افزود:‌ از همان ساعت تا این لحظه در فرودگاه سرگردان هستیم و هیچ‌گونه پذیرایی از مسافران انجام نشده است.

وی بیان کرد: مسئولان آسمان ایر به ما اعلام کردند که با اختصاص اولین پرواز مسافران به سمت ایلام پرواز خواهند کرد اما هیچ نماینده‌ای از سوی ایرلاین به فرودگاه نیامد تا اینکه در ساعت 17 به ما اعلام کردند که پرواز ابطال شده است.

این مسافر بیان کرد: بلافاصله پس از ابطال ایلام پرواز تهران - رشت بود که مسافران تصمیم گرفتند به دلیل آنکه هواپیمای جایگزین اختصاص داده نشده است مانع از پرواز این هواپیما شوند. بنابراین مقابل گیت خروجی پرواز رشت نشسته و مانع از سوار شدن مسافران رشت شده‌اند.

این مسافر بیان کرد: تا این لحظه هیچ یک از نمایندگان شرکت هواپیمایی آسمان به ما مراجعه نکرده و توضیحی در این باره نداده است، بنابراین منتظریم تا یک نفر پاسخگو پیدا شود و تا آن لحظه مانع خروج مسافران پرواز رشت خواهیم شد.

بنابراین گزارش این مسافر گفت: در حال حاضر مسئولان شرکت هواپیمایی آسمان مسافران با مسافران درگیر شده‌اند.

به گفته وی مسافران پرواز ایلام همچنین با درگیری مانع خروج مسافران پرواز عسلویه نیز شده‌اند و اجازه نمی‌دهند شرکت آسمان ایر در پرواز عسلویه نیز مسافرگیری کند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار