امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126628
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۱۱
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ابتدای دولت تدبیر و امید تأکید بسیاری بر واگذاری امور مربوط به خبرنگاران و ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ابتدای دولت تدبیر و امید تأکید بسیاری بر واگذاری امور مربوط به خبرنگاران و اهالی رسانه به صنوف و بخش خصوصی فعال داشته است.

حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حالی که سال گذشته نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها را که جزء وظایف این معاونت بود برگزار نکرد، امسال در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها اعلام کرد که این نمایشگاه از سال آینده به بخش خصوصی و صنوف واگذار می‌شود.

این در حالی است که روابط عمومی معاونت مطبوعاتی ارشاد امروز اعلام کرده است: رسانه‌ها برای دریافت آرم طرح ترافیک به اداره کل مطبوعات داخلی ارشاد مراجعه کنند.

ارائه آرم طرح ترافیک به اقشار مختلف از جمله اصحاب رسانه سالهاست که در اختیار شهرداری تهران است اما ظاهراً معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد تمایل به ورود در موضوعی را دارد که سالها توسط ارگان دیگری در حال انجام بوده است.

معاونت مطبوعاتی ارشاد عنوان کرده است: در پی ارسال درخواست تعدادی از مدیران مسئول مطبوعات درخصوص دریافت تقاضای طرح ترافیک، مدیرکل مطبوعات داخلی اداره کل مطبوعات داخلی، همکاران رسانه‌ای می‌توانند نسبت به معرفی متقاضیان دریافت آرم طرح ترافیک به اداره کل مطبوعات داخلی اقدام کنند.

در این اطلاعیه تأکید شده است: پس از تطبیق وضعیت متقاضیان با ضوابط و مقررات دریافت آرم طرح ترافیک و نیز انجام توافقات لازم با شهرداری تهران تقاضای آنان مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها