امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126643
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۱۴
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وهرز نوروزپور در این باره توضیح داد: شنبه یکم آذر ، چهار برنامه اجرا می شود، از جمله اینکه فعالان حوزه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وهرز نوروزپور در این باره توضیح داد: شنبه یکم آذر ، چهار برنامه اجرا می شود، از جمله اینکه فعالان حوزه نشر شامل سایت های اینترنتی فروش کتاب، کتابخانه های الکترونیک و پژوهشگران نشر الکترونیک تقدیر می شوند.

نوروز پور ادامه داد: همچنین نشستی با عنوان «بررسی وضع پژوهش های نشر الکترونیک» با حضور چهار استاد بنام این حوزه برگزار می شود. در عین حال برنامه سخنرانی ای هم  با محوریت «وضع نشر الکترونیک در جهان» ترتیب داده ایم.

این فعال حوزه نشر الکترونیک افزود: عصر روز شنبه یکم آذر از هفته کتاب  یک کارگاه علمی برای 25 نفر از علاقه مندان به کتاب های الکترونیک ترتیب داده ایم تا تمامی مراحل تدوین و تولید کتاب های الکترونیک را به آنان آموزش دهیم.

نوروزپور درباره چالش های این نوع از نشر کتاب تاکید کرد: ناشران عمومی با نشر الکترونیک آشنایی کافی ندارند و به برخی علل، این نوع نشر در ایران هنوز به خوبی پا نگرفته است.

به گفته او، نویسندگان و ناشران عمدتا برای حفظ حقوق خود در صورت  نشر الکترونیک نگرانی دارند و این موضوع به کپی های غیر مجاز و نادیده گرفتن حقوق مولفان و ناشران برمی گردد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها