امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126654
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۱۴
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نخستین نمایشگاه گروهى گالرى بوم با نمایش آثار سه بانوى نقاش که موفقیت‌هایى در گستره بین الملل داشتند، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نخستین نمایشگاه گروهى گالرى بوم با نمایش آثار سه بانوى نقاش که موفقیت‌هایى در گستره بین الملل داشتند، عصر جمعه ٣٠ آبان ماه ١٣٩٣ برپا مى‌شود. این ششمین نمایشگاه گالرى بوم از بدو تاسیس در سال ١٣٩١ است که در آن بیتا وکیلى، طاهره صمدى طارى و بهار بهبهانى‌زاده تازه ترین آثار خود را به تماشا مى‌گذارند. 

«سه نگاه» عنوان این نمایشگاه است که در آن ٢٠ تابلوى نقاشى روى دیوار مى رود؛ در این نمایشگاه هفت تابلوى نقاشى از بیتا وکیلى در ابعاد بزرگ به روى دیوار مى‌رود که هر چند بدون عنوان هستند و به سیاق همیشگى این هنرمند فضایى انتزاعى دارند اما رد اتفاقات این روزهاى خاورمیانه را مى‌توان در آنها جستجو کرد.

طاهره صمدى طارى با پنج تابلو نقاشى از مجموعه «شتابزدگى بى پایان» به بوم مى‌آید؛ آثارى در ابعاد بزرگ که با زبانی صریح و شخصی، از کنار هم قرار دادن فضاهای معماری با دیگر عناصر موجود در زندگی معاصر، به حضور مادی، حسی و پیچیده بشر هزاره سوم اشاره و تصویرى از زندگى تکنولوژى زده امروز ارائه مى دهد.

بهار بهبهانى‌زاده در قالب هشت نقاشى مخاطبان را به دیدار «باغ‌هاى ایرانى» دعوت مى کند. مجموعه تازه بهبهانى زاده، تعمقی روشنگرانه در مسئله استعمارگری است.

این نمایشگاه ساعت ١٦ جمعه سى‌ام آبان در گالرى بوم واقع در خیابان ولى عصر، بالاتر از نیایش، ارمغان غربى ، پلاک ١١  آغاز به کار مى‌کند و تا ١٢ دى ماه دایر خواهد بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها