امروز : شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 29
۱۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126658
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۱۴
تعداد بازدید: 30
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،نمایش عاشورایی «خورشید کاروان» کاری از موسسه فرهنگی فدک می‌باشد که  در بیست و چهارمین سال اجرای متوالی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،نمایش عاشورایی «خورشید کاروان» کاری از موسسه فرهنگی فدک می‌باشد که  در بیست و چهارمین سال اجرای متوالی خود با پشتیبانی سازمان هنری رسانه ای اوج  از 27 آبانماه در سالن خانه شهر کرمان همه روزه از ساعت 18:30 تا 6 آذرماه به روی صحنه خواهد رفت

«خورشید کاروان» با بهره گیری از داستان مشهور دیر راهب به واقعه پس از عاشورا می‌پردازد که تاکنون در سالیان متوالی اجراهای خود در شهرهای مختلف کشور و همچنین کشورهای انگلیس، هلند و امارات میزبان قریب به یک میلیون نفر از علاقمندان اهل بیت (ع) بوده است.

این اثر بازنویسی مهدی متوسلی است که در بیست و چهارمین سال اجرای خود شاهد نقش آفرینی هنرمندانی چون جلیل فرجاد، کرامت رودساز، اسدالله بابایی، انوش معظمی، محمد فراهانی و کارگردانی محمود فرهنگ و همچنین گروه همسرایی به سرپرستی محمد سراج بوده است.

این نمایش پس از اجرا در شهرهای بوشهر و  کرمان ، از 10 آذر لغایت 18 آذر در شهر زاهدان و همچنین همزمان با اربعین حسینی در شهر تهران میزبان علاقمندان و تماشاگران تهرانی خود خواهد بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها