امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126661
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۱۴
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این دوره جشنواره، علاوه بر رشته‌های سنتی فعالیت رسانه‌ای در حوزه کتاب، رشته‌هایی نیز برای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این دوره جشنواره، علاوه بر رشته‌های سنتی فعالیت رسانه‌ای در حوزه کتاب، رشته‌هایی نیز برای روزنامه‌نگاری شهروندی پیش‌بینی شده است. هم‌چنین در بخش ویژه جشنواره، از فعالیت‌ها و تلاش‌های یکی از پیشکسوتان و فعالان باتجربه در عرصه معرفی کتاب و ترویج کتابخوانی تقدیر می‌شود. در بخش جنبی جشنواره نیز، خبرنگاران فعال در هفته کتاب امسال معرفی می‌شوند و جوایزی دریافت می‌کنند.

براساس فراخوان سیزدهمین جشنواره کتاب و رسانه، پدیدآورندگان آثار رسانه‌ای در رشته‌های خبر، گزارش، گفت‌و‌گو، یادداشت و مقاله، معرفی کتاب، گزارش رادیویی و گزارش تلویزیونی می‌توانند با آثار خود، در جشنواره سیزدهم شرکت کنند. هم‌چنین فعالان حوزه روزنامه‌نگاری شهروندی نیز می‌توانند آثار خود را در رشته‌های «وبلاگ‌نویسی»، «فعالیت نوشتاری در شبکه‌های اجتماعی» و «ساخت اپلیکیشن» در حوزه معرفی کتاب و ترویج کتابخوانی، برای شرکت در این جشنواره بفرستند.

گفتنی است داوری آثار و فعالیت‌ها در این جشنواره در دو مرحله مقدماتی و نهایی صورت می‌پذیرد و هیئت داوران، علاوه بر معرفی خبرنگاران برتر در رشته‌های مذکور، به انتخاب رسانه برتر در حوزه کتاب و کتابخوانی نیز می‌پردازند.

در این فراخوان، از فعالان رسانه‌ای حوزه کتاب دعوت می‌شود آثار خود را با رعایت این نکات، برای شرکت در جشنواره ارسال کنند:

1. علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره، آثار خود را تا چهارشنبه 5/9/1393 برای دبیرخانه جشنواره کتاب و رسانه بفرستند.

2. لازم است تاریخ انتشار آثار در یکی از رشته‌های اعلام شده، از اول مهر 1392 تا 31 شهریور 1393 باشد.

3. آثار ارسالی، در بازه زمانی اعلام شده، در یکی از روزنامه‌ها، خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری سراسری یا شبکه‌های سراسری صدا و سیما منتشر شده باشند.

4. تعداد آثار ارسالی هیچ محدودیتی ندارد.
یادآوری:

الف) دبیرخانه سیزدهمین جشنواره کتاب و رسانه، خود نیز گردآوری آثار فعالان رسانه‌ای حوزه کتاب را در چارچوب آیین‌نامه جشنواره آغاز کرده است و برای اطمینان بیش‌تر، از پدیدآورندگان دعوت می‌کند که  یک نسخه از آثار یا تصویر آثار خود را به نشانی دبیرخانه سیزدهمین جشنواره (سعادت‌آباد، بلوار دریا، خیابان استاد مطهری شمالی، کوی مروارید، اداره‌کل فرهنگ و ارشلاد اسلامی استان تهران) ارسال کنند.

ب) آثار در دو مرحله مورد بررسی و داوری قرار می‌گیرند و از برگزیدگان این جشنواره، طی مراسمی در روز دوشنبه 24 آذر 1393 تقدیر خواهد شد.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار