امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۲۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126663
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۱۴
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رقابت انتخابی مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان جهان بعد از ظهر چهارشنبه 28 آبان‌ماه با حضور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رقابت انتخابی مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان جهان بعد از ظهر چهارشنبه 28 آبان‌ماه با حضور متسابقان و داوران در سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار می‌شود.

در این رقابت از میان نفرات برگزیده سه دوره گذشته مسابقات ملی دانشجویان کشور در دوره‌های 27 و 28 و 29 در هریک از رشته‌های حفظ کل قرآن و قرائت تحقیق یک نفر به عنوان نفر برگزیده انتخاب و به عنوان نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان معرفی می‌شود تا با نمایندگانی از بیش از 50 کشور جهان در رشته حفظ کل قرآن و قرائت تحقیق به رقابت بپردازد.
 
در مسابقه انتخابی نماینده ایران، اساتید ابوالفضل علامی، وقف و ابتداء؛ محمدرضا ابوالقاسمی، تجوید؛ رحیم خاکی، صوت؛ محمود لطفی‌نیا، لحن و معتز آقایی، حُسن حفظ در رشته‌های قرائت تحقیق و حفظ کل قرآن این دو گروه را داوری خواهند کرد؛ علی سرابی، به عنوان رئیس کمیته فنی و عبدالرسول عبایی، به عنوان رئیس کمیته داوران در این جلسه حضور خواهند داشت.
 
در رشته حفظ کل «علیرضا فیضی»، دانشجوی مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و رتبه برتر دوره بیست و هفتم مسابقات ملی دانشجویان کشور؛ «حسن زرنوشه فراهانی»، دانشجوی مقطع دکتری تخصصی رشته علوم قرآن و حدیث دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد و منتخب دوره بیست و هشتم مسابقات ملی قرآن دانشجویان کشور و «محمدجواد محمدی مجد» دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور اهواز و منتخب بیست‌ و نهمین دوره مسابقات ملی به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.
 
در رشته قرائت تحقیق «مجتبی محمدبیگی»، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم قرآن و حدیث دانشگاه علوم و حدیث و رتبه دوم بیست وهفتمین دوره مسابقات ملی قرآن دانشجویان کشور؛ «علی قاسم‌آبادی» دانشجوی کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه حکیم سبزواری و رتبه برتر بیست و هشتمین دوره مسابقات ملی و «وحید خزائی» دانشجوی مدیریت خانواده دانشگاه علمی _ کاربردی نسیم شهر و مقام برتر بیست و نهمین دوره مسابقات ملی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
 
پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان به همت سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور 11 تا 14 دی‌ماه 1393 در سالن همایش‌های برج میلاد تهران با هدف اتحاد دانشجویان جهان اسلام حول محور قرآن کریم، تعامل علمی- فرهنگی در بین نخبگان جهان اسلام، ایجاد زمینه نشر و بسط فرهنگ معارف و اخلاق قرآنی در بین دانشجویان و تشویق و ترغیب دانشجویان و دانشگاهیان به یادگیری و پیشرفت در فعالیت‌های قرآنی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی مسابقات با نشانی www.muslimstudents.ir   مراجعه کنند.
انتهای پیام/م.خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار