امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126673
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۱۴
تعداد بازدید: 128
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهران دوستی با اجرای دوباره برنامه کافه رادیو و با طنین صدایش مخاطبان این برنامه را که انتظار حضورش را ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهران دوستی با اجرای دوباره برنامه کافه رادیو و با طنین صدایش مخاطبان این برنامه را که انتظار حضورش را داشتند دل شاد کرد.

کافه رادیو کاری ازگروه جوان وفرهنگ شبکه جوان است که  به مسایل گوناگون فرهنگی و هنری روزمی‌پردازد. این برنامه روزهای شنبه تا چهارشنبه به بررسی رویدادها در حوزه‌های سینما، تئاتر، موسیقی، هنرهای تجسمی، داستان، شعر و ادبیات اختصاص دارد. این برنامه شامل آیتم‌های «میز هنرمندان» است که در این بخش با هنرمندان برجسته در حوزه‌های مختلف گفت‌وگو می‌شود. «میز ادبیات کهن ایران» نیز به بررسی اشعار پارسی و داستان‌های کهن ایران زمین می‌پردازد.«میز شاعران جوان» در این میز با شاعران جوان ایرانی گفت‌وگو می‌شود.

«میز خبر»  تازه‌ترین اخبار ایران و جهان در این میز بررسی می‌شود. در «میز جشنواره‌ها» بر سر این میز تمام جشنواره‌های فرهنگی و هنری، اطلاع رسانی و آثار این جشنواره‌ها با حضور مسئولان و عوامل جشنواره نقد و بررسی می‌شود.

برنامه کافه رادیو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15 به گویندگی مهران دوستی و تهیه کنندگی مهدی شاهرضایی و سیروس رجبی از آنتن شبکه رادیویی جوان پخش می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار