امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126687
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که روسیه بر این باور است که حزب الله دارای یک قدرت ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که روسیه بر این باور است که حزب الله دارای یک قدرت سیاسی سازنده و اساسی در لبنان است.
میخائیل بوگدانف ضمن تاکید بر حمایت سیاسی روسیه از لبنان در شرایط کنونی منطقه افزود: روسیه آماده همکاری با لبنان در زمینه نظامی است.
این دیپلمات ارشد روسیه با بیان اینکه حزب الله دارای قدرت سیاسی مهم در لبنان است، تاکید کرد: مسکو همچنین آماده است تا برای امنیت و ثبات لبنان و منطقه با حزب الله همکاری کند.
به گزارش المیادین، معاون وزیر خارجه روسیه همچنین به تحولات سوریه اشاره کرد و گفت: روسیه با دمشق و احزاب ملی مخالف سوریه روابط قوی دارد.
بوگدانف تصریح کرد: تغییر نظام سوریه نه تنها بحران این کشور را حل نخواهد کرد، بلکه منجر به ادامه درگیری‌ها و تنش در این کشور می شود.
وی در ادامه افزود: روسیه معتقد است که گفتگوی داخلی راه حل مناسب برای حل بحران سوریه است.
معاون وزیر خارجه روسیه همچنین به رویدادهای فلسطین اشاره کرد و گفت: روسیه از حقوق ملت فلسطین حمایت مطلق می‌کند و بر ضرورت تحقق آشتی ملی تاکید دارد.
انتهای پیام/ح
 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها