امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126694
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
قاسم جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه امروز

قاسم جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه امروز بعدازظهر اعضای این کمیسیون با فخرالدین احمدی‌دانش‌آشتیانی وزیر پیشنهادی علوم گفت:‌ پس از این جلسه هیچ تحولی در رأی اعضای حاضر نسبت به ایشان ایجاد نشد.

وی با اشاره به مباحث مطرح شده از سوی وزیر پیشنهادی علوم، خاطرنشان کرد: ایشان کلیات برنامه‌های خود با موضوعات اقتصاد دانش‌بنیان، ارتقای سطح علمی دانشگاه‌ها و ... را مطرح کرد که نظر نمایندگان این بود که اینها مطالبی است که هر وزیر پیشنهادی آن را به عنوان برنامه خود اعلام می‌کند و آقای دانش مطلب جدیدی نداشت.

جعفری با اشاره به پرسش‌های مطرح شده درباره سوابق اجرایی و موضع‌‌گیری‌های وزیر پیشنهادی علوم گفت: اعضای کمیسیون آموزش احساس کردند پاسخ‌های آقای دانش آشتیانی شفاف‌سازی لازم را انجام نداد و ایشان با واژه‌های چندوجهی به ارائه پاسخ‌های کلی اکتفا کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها