امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126703
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
  به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عوض حیدرپور نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در نطق ...

  به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عوض حیدرپور نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی با اشاره به معرفی وزیر پیشنهادی علوم از سوی رئیس جمهور برای کسب رأی اعتماد به مجلس اظهار داشت: آقای رئیس جمهور شما 20 سال در مجلس شورای اسلامی نماینده و عضو هیأت رئیسه بوده‌اید، در یک سال و چند ماه گذشته شاهد اوج همراهی و همدلی و تعامل مجلس و به ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی بودید.

وی ادامه داد: مناسب است مشورت و همراهی با مجلس را بیش از پیش در دستور کار و برنامه قرار دهید و نگاه اصولی‌تری به مجلس و خصوصاً مشورت‌ها داشته باشید.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس که جمهوری اسلامی ایران را برای ما به ارمغان آوردند بعضاً روزگار سختی را می‌گذرانند و جمعی از آنها را به نام معسر از رزمندگان نامیده‌اند و در سال‌های گذشته برای کمک به آنها ردیفی در بودجه در نظر گرفته شد، ضروری است حال که زمان بررسی بودجه سال آینده فرا رسیده که افزایش‌های کافی در مقدار و کمیت ردیف رزمندگان معسر اعمال شود.

حیدرپور تصریح کرد: در اقتصاد مقاومتی کشور را باید با مالیات اداره کرد و خصوصاً مالیات افزوده بر ارزش و قیمت را نیز باید مورد توجه قرار داد لیکن به غلط این نوع مالیات، مالیات بر ارزش افزوده نام گرفت و متأسفانه در فرایند تولید در رأس هر مقطع از تولید مالیات بر ارزش افزوده اخذ می‌شود و تلاش ما برای اصلاح روش سازمان امور مالیاتی بی‌نتیجه مانده است، از رئیس جمهور می‌خواهیم تا بر رفع اشکالات ایجاد شده تأکید داشته باشند.

وی با اشاره به مذاکرات ایران و 1+5 تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران بر خطوط قرمز هسته‌ای خود ایستادگی دارد، پیام ملت ایران را تکرار می‌کنیم که می‌گوید ما ملت ایران فرزندان رمضان و عاشوراییم، از این رو در ادامه مذاکرات بر عزت اسلامی خود تأکید داریم و به غربی‌ها یادآور می‌شویم که دست از زیاده‌خواهی بردارند و یادشان باشد که ملت ایران تا آخر ایستاده است.

نماینده شهررضا خطاب به رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیان داشت: یک بار تاریخچه ایجاد دانشگاه آزاد اسلامی را مرور کنید، این دانشگاه را ملت ایران ساخته‌اند و به عنوان یک سرمایه ملی به اینجا رسانده‌اند که شما رئیس آن شده‌اید، بنا نیست که شما به میل و سلیقه خود آن را اداره کنید و بدون کسب نظر معتمدان و مسئولان تراز اول شهرها و استان‌ها هرگونه تغییر و دخل و تصرفی را در واحدهای دانشگاه به عمل آورید.

حیدرپور اضافه کرد: به شما توصیه می‌کنیم رویه‌ای را که برای اداره مجموعه دانشگاه آزاد در پیش گرفته‌اید اصلاح کنید و نسبت به رفع اشکالات ایجاد شده همت داشته باشیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها