امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126704
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 60
حسین شهبازی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به معرفی وزیر پیشنهادی علوم،

حسین شهبازی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به معرفی وزیر پیشنهادی علوم، گفت: نمایندگان مجلس مسلما در جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی علوم با دقت تمام عمل خواهند کرد و مطمئنا سوابق وی را در فتنه 88 بررسی و مورد توجه قرار می‌دهند.

شهبازی ضمن اشاره به وقایع فتنه 88 افزود: کسی که در یک شرایط حساس سیاسی خواسته‌های ملت را نادیده گرفته و به خواسته‌های یک جناح یا گروه سیاسی تن داده‌است چگونه می‌تواند در تصمیم گیری‌های مهم وزارت علوم، باز هم خواسته‌های جناحی و گروهی را به خواسته‌های مردم ترجیح ندهد.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: فتنه خط قرمز اعتقادی ما است؛ نباید به کسی که در گذشته علیه نظام اقدام کرده و در فتنه دخیل بوده‌است، مسئولیت داده شود.

وی با بیان اینکه لجبازی در معرفی و انتخاب وزارت علوم  آسیب‌های بسیاری به حوزه علم و فناوری و کشور خواهد زد، افزود: چگونه می‌شود دولتی که می‌داند مجلس به چنین افرادی که در فتنه شرکت داشته‌اند و یا از لحاظ علمی در جایگاه مناسبی نیستند، رای نمی‌دهد، باز برای معرفی چنین افرادی اصرار دارد.

شهبازی به جوسازی‌ و حاشیه‌سازی‌های رسانه‌ای و همچنین فشارهای گروه‌های افراطی به دولت در انتخاب وزیرعلوم اشاره کرد و ادامه داد: مجلس بدون توجه به این جوسازی‌ها و با استقلال کامل و شجاعانه در مورد وزیر علوم تصمیم بگیرد. دولت نیز باید بدون توجه به فشارها فرد مناسب بدون حاشیه و دلسوزی را معرفی کند.

وی در خاتمه گفت: مسلما هر تصمیم اشتباهی در این حوزه گرفته شود آسیب‌های زیادی به کشور خواهد زد. مردم با چشمانی باز این مسائل را رصد می‌کنند و کسانی که باعث آسیب زدن به کشور می‌شوند را نخواهند بخشید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها