امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12671
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۳۵
تعداد بازدید: 207
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، علی‌اکبر ولایتی ‌پس از حضور در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز در جمع مردم این شهر اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، علی‌اکبر ولایتی ‌پس از حضور در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز در جمع مردم این شهر اظهار داشت: مردم ایستاده‌اند تا در آینده دولتی اخلاق‌گرا و دارای ثبات در تصمیم‌گیری که بتواند اقتصاد و سیاست خارجی را بازسازی کند شکل گیرد.

وی افزود: دولت من دولت متمم به معنای تمام‌کننده است و در صورتی که مردم مرا انتخاب کنند، قول می‌دهم کسانی را به همکاری انتخاب کنم که متدین، خداترس و باتقوا باشند.

ولایتی ادامه داد: مردم رئیس‌جمهوری می‌خواهند که به آنها خدمت کند و در راستای مصالح جمهوری اسلامی کار  کرده و بتواند سند چشم‌انداز 20 ساله ابلاغ شده از جانب مقام معظم رهبری را اجرا تا از وضعیتی که امروز بر معیشت مردم سایه انداخته و بیکاری روزافزون و نیز گرانی و تورم را که در کشور شاهدیم رهایی یابیم.

وی با طرح این سئوال که آیا این شایسته است که با همسایگانمان مشکل داشته باشیم و کاری کنیم که هر روز بر تحریم‌ها افزوده شود، گفت: ما سیاست خارجی را بازسازی و از طریق تعامل سازنده و فزاینده با جهان با حفظ ارزش‌ها از تمام ظرفیت‌های کشور در حوزه سیاست خارجی استفاده می‌کنیم.

ولایتی بیان کرد: از حقوق خود در موضوع هسته‌ای لحظه‌ای کوتاه نمی‌آییم و آنچه را که سیاست رهبری است ادامه می‌دهیم، چرا که غنی‌سازی و استفاده صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای حق جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه کار دیپلماسی باز کردن گره‌های کور از روابط خارجی است، گفت: باید از دستاوردهای شهدا، مردم، جانبازان، بسیجیان و سپاهیان در حوزه سیاست خارجی حفاظت کنیم.

این نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در عین حال به برنامه‌های دولت متمم اشاره کرد و افزود: دولت باید از تولید در حوزه صنعت و کشاورزی حمایت و  بر اساس اصل 44 قانون اساسی تمام امور و تصدی‌گری‌ها را به مردم واگذار کند و محصولات کشاورزی و کشاورزان بیمه شوند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری در شیراز با اشاره به اینکه اخلاق در مناظره‌های دیروز تا اندازه‌ای زیر سئوال رفت، گفت: انتظار داشتیم اخلاق در مناظرات دیروز نامزدهای انتخاباتی بیش از این رعایت شود.

به گزارش فارس، در این مراسم دبیر جبهه متحد اصولگرایان فارس، معاون فرهنگی اجتماعی شهردار شیراز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، نمایندگان مجلس و جمعی کثیری از مردم و مسئولان مختلف شهر شیراز و استان فارس حضور دارند.
انتهای پیام/ 2448‌/ش40/گ1003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها