امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126716
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
برات قبادیان عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در رابطه با خصوصیات گزینه ...

برات قبادیان عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در رابطه با خصوصیات گزینه پیشنهادی وزارت علوم گفت: در میان اساتید باسابقه کمتر کسی را سراغ دارید که دانش آشتیانی را نشناسد، وی به لحاظ علمی و اجرایی فرد بسیار شناخته‌شده‌ای است به طوری که اگر فقط 10 نفر در کشور فرد اجرایی قوی وجود داشته باشد یکی از آنها دانش‌آشتیانی است.

وی افزود: دانش‌آشتیانی بر گردن آموزش عالی حق دارد و در بحث آموزش عالی روز سهم بزرگی داشته است به طوری که اگر امروز وزارت علوم به تحقیق و پژوهش هم بپردازد دانش‌آشتیانی یکی از افرادی است که در این زمینه کار کرده است.

قبادیان ادامه داد: گزینه پیشنهادی وزارت علوم از سال‌های دهه 60 به بعد همواره در آموزش عالی کشور حضور پررنگ داشته و مدیری قاطع،‌ باشهامت و با جرأت است که در زمینه مدیریت یکی از سرآمدان به شمار می‌رود.

عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشت:‌ یکی از ویژگی‌های دانش‌آشتیانی این است که کمتر صحبت و بیشتر عمل می‌کند و از این نظر یکی از مدیران برجسته عملگرا است که بیشتر در مباحث حرفه‌ای کار می‌کند تا مسائل سیاسی.

وی اضافه کرد: دانش‌آشتیانی به کار خود بسیار مسلط است و اگر از مجلس شورای اسلامی رأی بگیرد شانسی است که وی را در رأس وزارت علوم ببینیم تا با تجربه کلان خود برای رفع معضلات آموزش عالی کشور برنامه‌ریزی کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها