امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126718
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز خانه ملت در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز خانه ملت در تذکری شفاهی به وزیر راه و شهرسازی، گفت: از وزرای دولت تدبیر و امید انتظار می‌رود اقداماتی انجام دهند که با تدبیر و امید سازگار باشد.

وی با بیان اینکه برخی وزرا اقداماتی می‌کنند که نه با تدبیر سازگار است و نه مردم را امیدوار می‌کند، افزود: ساخت متروی تهران، قرچک و پیشوا در دولت دهم تصویب و اعتباراتی برای آن در نظر گرفته شد و ساخت آن نیز ماه‌هاست که آغاز شده است.

نماینده ورامین در مجلس بر همین اساس با بیان اینکه ورامین یک میلیون جمعیت دارد و روزانه 250 هزار نفر به تهران تردد دارند، گفت: اکنون که 200 میلیارد تومان برای ساخت این پروژه هزینه شده و 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است وزیر راه و شهرسازی طرح جایگزینی قطار حومه را ارائه کرده است که این با عقل و تدبیر سازگار نیست و مردم را ناامید می‌کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه از رئیس‌جمهور خواست تا به این موضوع وارد شود و از حق مردم دفاع کند.

نقوی همچنین با بیان اینکه مترو حق مردم است و مردم اجازه نمی‌دهند دولت با سلیقه شخصی با مطالبات آنها مقابله کند، گفت: این پروژه مصوبه دولت و مجلس است و باید اجرا شود.

نماینده ورامین در مجلس اضافه کرد: اگر وزیر راه و شهرسازی همان قطارهای مسافرتی را اداره کند که هر هفته از ریل خارج می‌شود به او جایزه می‌دهیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها