امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۳:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12673
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۳۵
تعداد بازدید: 146
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از دیدار محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور از تمرین تیم ملی،‌ وی خطاب به بازیکنان اعلام کرد: هر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از دیدار محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور از تمرین تیم ملی،‌ وی خطاب به بازیکنان اعلام کرد: هر بازیکنی که حرفی دارد تا به من بزند من حاضرم صحبت‌های تک تک شما را بشنوم و حتی یک گوشه بنشینم و با حوصله صحبت‌های شما را گوش دهم اما هیچ بازیکنی صحبتی با احمدی‌نژاد نداشت،‌ گویی که بازیکنان تیم ملی از صحبت کردن با احمدی‌نژاد خجالت می‌کشیدند.

*بازیکنان یک عکس دسته‌جمعی را با رئیس‌جمهور گرفتند که ازدحام زیادی در هنگام گرفتن عکس یادگاری وجود داشت به خصوص هماهنگ کردن عکاسان برای جلوگیری از ازدحام بسیار سخت بود.

*کارلوس کی‌روش از آمدن احمدی‌نژاد به سر تمرینات بسیار خوشحال به نظر می‌رسید و این موضوع از چهره او نمایان بود.

*بازیکنان تیم ملی با دیدن سجادی معاون وزیر ورزش با او به روبوسی و احوال‌پرسی پرداختند.

*در بخشی دیگر از دیدار احمدی‌نژاد از تمرینات تیم ملی بازیکنان در وسط زمین تمرین دور او حلقه زده و دقایقی را به صورت خصوصی با یکدیگر صحبت کردند. در این بخش از صحبت‌های ملی‌‌پوشان با احمدی‌نژاد هیچ‌یک از مسئولین وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال حضور نداشتند.

مسعود شجاعی گویا مچ پایش در جریان تمرین پیچ خورد و همین باعث مصدومیت او شد تا پس از پایان تمرین به یخ درمانی بپردازد. کی‌روش برای لحظاتی در کنار او حاضر شد و با وی صحبت کرد. دکتر خانلری پزشک تیم ملی در مورد مصدومیت شجاعی اظهار نظر قطعی نکرد و گفت: روابط عمومی خبر را روی سایت خواهد گذاشت!

*احمدی‌نژاد پس از حضور در وسط زمین با بازیکنان جلسه‌ای را برگزار کرد که هراز چندگاهی صدای خنده آنها بلند می‌شد، در همین هنگام کارلوس کی‌روش و کادر فنی با سجادی معاون وزیر ورزش و جوانان صحبت می‌کردند. پس از اینکه 15 دقیقه از صحبت‌های احمدی‌نژاد با بازیکنان می‌گذشت، عباسی نیز به کنار آنها رفت.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها