امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126731
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمهدی موسوی‌نژاد در همایش منهای عزت، به علاوه تحریم گفت:

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمهدی موسوی‌نژاد در همایش منهای عزت، به علاوه تحریم گفت: پازل‌های متعددی برای اینکه نظام در مقابل زیاده‌‌خواهی دشمن زانو بزند وجود دارد، کسانی در نظام جمهوری اسلامی می‌توانند تأثیرگذار باشند که برای کوتاه آمدن از مبانی آرمانی در مذاکرات هسته‌ای و غیر هسته‌ای فکر خواص را مدیریت کنند.

وی افزود: نظر عموم مردم بستگی به خواص جامعه دارد، ‌اینطور نیست که شمر یا عمربن سعد افراد یاغی و زشت‌سیرتی بوده باشند بلکه شمر فرمانده لشکر امیرالمومنین(ع) بود ولی به یکباره جبهه باطل را به جبهه حق ترجیح داد.

به گفته موسوی یکسری امراض درونی در وجود انسان باعث سقوط انسان می‌شود و به طور کلی لغزش خواص سبب سقوط جامعه است.

موسوی گفت:‌ اینگونه نیست که فکر کنیم یک فرد دارای سمتی مانند نماینده مجلس، رئیس مجمع تشخیص مصلحت، نخست‌وزیر امام یا ... است زیرا هر کسی امکان سقوط دارد.

وی در رابطه با مذاکرات هسته‌ای گفت: چندین سال ما را از حق خودمان محروم کردند و بعد از این همه مدت باید موافقت با 4500 سانتریفیوژ یا بازطراحی راکتور آب سنگین اراک را برد بدانیم، اگر تزریق سوخت به راکتور اراک می‌کردیم در سال 9 کیلو پلوتونیوم می‌داد و 40 مگاوات برق تولید می‌شد،‌بازطراحی یعنی کاری را که 10 سال قبل شروع کردیم و به نتیجه رسیدیم دوباره شروع کنیم و 10 سال بعد به همین جایی که هستیم برسیم.

وی افزود: مگر مقام معظم رهبری نرمش قهرمانانه را در دولت یازدهم بلد شدند؟ قبل از آن نرمش قهرمانانه را نمی‌دانستند؟ چرا خواص باید طوری عمل کنند که مقام معظم رهبری نرمش قهرمانانه را مطرح کند؟ امیرالمومنین (ع) هم زمانی در جنگ به مالک اشتر دستور عقب‌نشینی داد یعنی از اصول کوتاه آمد؟ این مسئله بهترین تدبیر بود.

وی گفت: زمانی موسوی و کروبی و خاتمی کاری کردند که نمایندگان علیه آنها شعار دادند ولی امروز به گونه‌ای است که اگر کار آنها را تقبیح کنیم بر ما خرده می‌گیرند و در این مسئله هم خواص و هم ملت مقصرند زیرا ملت باید از نمایندگان مطالبه کنند.

وی افزود:‌ زمانی انقلاب زمین می‌خورد که فضا از درون تغییر کند، مگر در مقابل دشمن ایستادن سخت است؟ امروز دعوای ما جنگ با آمریکا نیست زیرا تا زمانی که حق هست باطل هم هست ولی خواص الحق نباید به انحراف کشیده شوند.

موسوی ادامه داد: در توافق سوم آذر نیز دوباره بازی توافق ژنو را انجام می‌دهند تا دل خواص را خالی کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها