امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126741
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسابقه کتابخوانی با رویکرد ترویج فرهنگ کتابخوانی در سراسر کشور و به منظور ترغیب ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسابقه کتابخوانی با رویکرد ترویج فرهنگ کتابخوانی در سراسر کشور و به منظور ترغیب مخاطبان و ایجاد انگیزه برای مطالعه آن، بین دانش‌آموزان سراسر کشور برگزار می‌شود.

مسابقه کتابخوانی «کتاب و زندگی» با کتاب «من زنده‌ام» از اول محرم آغاز شده است و تا اربعین حسینی ادامه دارد.

کتاب «من زنده‌ام» مجموعه خاطرات خانم معصومه آباد از روزهای کودکی تا زمان اسارتش در اردوگاه‌های رژیم بعث عراق است.

وی روزهای ابتدایی جنگ در سن 17سالگی به مدت هزار و یک‌شب به اسارت در آمد و خاطرات او اکنون کتاب خواندنی «من زنده‌ام» را شکل داده است.

علاقه‌مندان شرکت در این مسابقه می‌توانند کتاب «من زنده‌ام» را از کتابفروشی‌ها و دفاتر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با تخفیف ویژه تهیه کنند.

گفتنی است توضیحات کامل نحوه شرکت در مسابقه و اطلاعات مورد نیاز در بسته کتاب خریداری شده قابل دسترسی است علاقه‌مندان در صورت وجود هر گونه ابهام در هر بخش می‌توانند به سایت www.ketabzendegi.ir  مراجعه کنند.

جایزه مسابقه حقیقتاً خواندن و لذت بردن از این کتاب کم نظیر است اما با همت دستگاه‌های مسئول و برخی مراکز فرهنگی تعدادی جایزه مادی و معنوی اهدا می‌شود که می‌توان به 50 سفر عتبات عالیات، 50 سفر مشهد مقدس، 100 سکه بهار آزادی و بیش از دو میلیارد ریال جایزه نقدی و غیرنقدی اشاره کرد، همچنین جایزه ویژه‌ای برای شرکت‌کنندگان دختر 17ساله اختصاص یافته است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار