امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126742
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اعلام خبر فوق اظهار داشت: ...

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اعلام خبر فوق اظهار داشت: مأموران انتظامی در سطح استان مبارزه با سوداگران مرگ را به طور گسترده در دستور کار خود قرار داده و در این رابطه 3 عملیات در شب گذشته در شهرستان‌های زاهدان، زهک و مهرستان انجام شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در پی کشف خبری مبنی بر اینکه فردی در زاهدان در امر خرید، فروش، نگهداری و توزیع مواد مخدر فعالیت دارد، موضوع در دستور کار مأموران مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت و پس از اقدامات تخصصی با اشرافیت اطلاعاتی فرد و محل دپوی مواد شناسایی شد.

سردار رحیمی تصریح کرد: با هماهنگی قضایی فرد مورد نظر دستگیر و محل دپو بازرسی شد که میزان 175 کیلو و 200 گرم تریاک، 100 کیلو و 400 گرم حشیش از این محل کشف و عامل اصلی توزیع‌کننده مواد نیز دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی به عملیات دیگری در زهک اشاره کرد و گفت: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی مواد در خیابان‌های اطراف این محل مأموران انتظامی به محل اختفای مواد رفته و 15 کیلوگرم هروئین که زیر خار و خاشاک جاسازی شده بود کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: در عملیات دیگری در مهرستان 31 کیلو و 500 گرم  حشیش دپو شده در ارتفاعات شهرستان کشف شد.

سردار رحیمی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با اشرافیت اطلاعاتی اجازه نخواهد داد که سوداگران مرگ و اخلالگران در نظم و امنیت عمومی به اهداف خود برسند و پلیس در این رابطه با تمام توان خود برخورد می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها