امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۶:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126751
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، علیرضا دبیر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران از بررسی طرح حمایت از مداحان؛ ورزشکاران؛ هنرمندان و ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، علیرضا دبیر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران از بررسی طرح حمایت از مداحان؛ ورزشکاران؛ هنرمندان و نویسندگان توسط مدیریت شهری با حضور مجتبی شاکری عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران در کمیسیون برنامه و بودجه خبر داد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ضرورت حمایت از قشر فرهنگی؛ هنری و ورزشی اظهار داشت:‌ موضوع اعطای وام به مداحان؛ ورزشکاران؛ هنرمندان و نویسندگان از سال 89 در دستور کار مدیریت شهری قرار داشته و تا کنون به اجرا نیز درامده است اما به منظور بهبود و تسریع این روند امروز جلسه‌ای در کمیسیون برنامه و بودجه با حضور نمایندگان شهرداری و اعضای شورا برگزار شد.

دبیر تاکید کرد: در بودجه سال 93 شورای شهر تهران توجه ویژه‌ای به موضوعات فرهنگی شهر تهران داشته و خوشبختانه مشکلی از نظر تامین مالی وجود ندارد. تنها باید سرعت روند پرداخت وام افزایش پیدا کند که چگونگی آن در دست بررسی است.

ضرورت برقراری عدالت بین دفاتر خدمات الکترونیک

وی همچنین با اشاره به جلسه دیگر این کمیسیون توضیح داد: یکی دیگر از موضوعات مهم دیگری که کمیسیون برنامه و بودجه دنبال می‌کند؛ موضوع اصلاحیه مصوبه نحوه محاسبه تعرفه دفاتر خدمات الکترونیک است که امسال برای اولین بار این کمیسیون در کنار روال همیشگی بررسی تعرفه ها؛ طرحی را برای حل مشکلات این دفاتر در دستور کار قرار داده است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به بازدیدی که اخیرا به منظور نظارت بر عملکرد دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران انجام داده؛ یادآور شد:‌ بررسی‌ها نشان می‌دهد درآمد دفاتر خدمات الکترونیک در همه نقاط شهر عادلانه نیست و ضروری است مدیریت شهری سیاست‌هایی را به منظور توزیع عادلانه درآمد بین دفاتر خدمات الکترونیک اتخاذ کند تا از ازدحام جمعیت در یک دفتر کاسته شده و کیفیت خدمات رسانی به مردم افزایش پیدا کند.

بررسی سیاست‌های بودجه سال 94 شهرداری تهران

دبیر تاکید کرد: پیرو تصویب یک فوریت طرح«سیاست‌ها و رویکردهای بودجه سال 94 شهرداری تهران» در صحن علنی شورا؛ امروز این طرح با حضور نمایندگان شهرداری تحلیل و بررسی شد.

وی اضافه کرد: بر اساس این طرح شهرداری تهران موظف است لایحه برنامه و بودجه سال 94 خود را با رعایت سیاست‌ها و رویکردهای مصوب ابلاغی در چارچوب وظایف و ماموریت‌های قانونی شهرداری و بر اساس برنامه 5 ساله دوم و با لحاظ کلیه قوانین و مقررات موضوعه و نیز رعایت دستورالعمل های ابلاغی وزارت کشور در شش بخش ارائه کند.

انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها