امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126761
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی کشور، جلسه ویژه ساماندهی میدان شوش و خیابان صابونیان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی کشور، جلسه ویژه ساماندهی میدان شوش و خیابان صابونیان (دست فروشان و چرخی‌ها) با حضور اصناف، اتحادیه، پلیس، تعزیرات، سازمان صنعت معدن و تجارت و بازرسان در ساختمان تعزیرات حکومتی تهران برگزار شد.

در این جلسه هریک از اعضا گلایه‌های خود را از وضعیت نابسامان خیابان صابونیان مطرح کردند.

گزارش میدانی حاکی از آن است که برخی چرخی‌ها (چهارچرخ برای حمل بار) بار را از مشتری گرفته و به جای رساندن به مقصد سرقت می‌کنند. نکته قابل تأمل دست فروشان هستند که بسیاری از آن‌ها به فروشگاه‌های بلور فروشی در خیابان صابونیان و میدان شوش وابسته بوده و حتی به آنها اجاره هم می‌دهند.

این مشکلات موجب شد تا تعزیرات حکومتی تهران طرح ساماندهی این بازار نابسامان را در دستور کار خود قرار دهد، هرچند در این جلسه برخی از اصناف مقاومت کردند و  حتی بعد از جلسه هم شنیده شد که گروهی از دست فروشان و مغازه دارها قصد تجمع در مقابل تعزیرات حکومتی تهران را دارند.

سرهنگ گنجی فرماندهی پلیس منطقه هم ضمن قول مساعد برای استقرار جرثقیل و حضور فعال پلیس برای حل این مشکل اعلام کرد که تمامی اصناف باید اعلام کنند که هرکدام چند چرخی دارند تا متفرقه‌ها شناسایی شوند.

بازرس ویژه اصناف در این جلسه با ارائه آمار مهرماه سال جاری گفت: در این ماه 429 مورد بازرسی انجام داده ایم که 41 مورد تخلف داشته و 159 مورد هم جواز کسب نداشتند یا باطل شده بود که باید رسیدگی شود.

محمد محمدی رئیس تعزیرات حکومتی تهران در پایان جلسه با اشاره به اینکه این طرح از روز سه شنبه 27 آبان ماه اجرا می‌شود گفت: از تمامی اعضا درخواست می‌کنم تا در زمان اجرای طرح حضور داشته باشند تا اعلامیه‌های هشدار را قبل از اجرا نصب کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها