امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۱۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126767
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان قضایی نیروهای مسلح، حجت الاسلام‌والمسلمین محمدکاظم بهرامی در جمع

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان قضایی نیروهای مسلح، حجت الاسلام‌والمسلمین محمدکاظم بهرامی در جمع کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان همدان، تقویت فرهنگ احترام به مراجعین در دستگاه قضایی را یک ضرورت دانست و گفت: اگر کسی مرتکب جرمی شده اقتدار این است که بر اساس مستندات قانونی فرد را محکوم کنیم.

وی گفت: اگر کسی را هم به زندان می فرستیم یا مجازاتی برای او در نظر می گیریم با کلام نیکو با او سخن گفته و فرد را توجیه و قانون را به او بفهمانیم.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح افزود: خیر خواه دیگران باشیم و برای هیچ کس شر نخواهیم هر چند ممکن است فرد خطا یا بدی  هم به ما کرده باشد آن موقع است که خداوند برکت خود را بر ما نازل می‌کند.

وی گفت: بندگان خدا کسانی هستند که وقتی که با یک رفتار ناپسند از کسی روبرو می‌شوند با کرامت و بزرگواری از آن عبور کنند، اگر این مهم رعایت می شد بسیاری از پرونده‌ها در دستگاه قضایی شکل نمی‌گرفت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار