امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126780
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، «عبدالله عبدالله» رئیس اجرایی دولت افغانستان امروز در نشست هفتگی شورای وزیران این کشور ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، «عبدالله عبدالله» رئیس اجرایی دولت افغانستان امروز در نشست هفتگی شورای وزیران این کشور که به ریاست وی در کابل برگزار شد، اظهار داشت: جامعه جهانی به ادامه کمک‌های خود به شرط بهبود و ایجاد اصلاحات در ادارات دولتی افغانستان متعهد است.

وی افزود: کمیته مستقل مشترک نظارت و ارزیابی مبارزه علیه فساد اداری که چند سال قبل ایجاد شد، توصیه‌هایى را به ادارات افغانستان داشته که در بهبود وضعیت اداره و مبارزه با فساد مؤثر بوده است.

رئیس اجرایی دولت افغانستان با اشاره به اینکه حدود 50 درصد توصیه‌های این کمیته از سوى ادارات دولتى عملى شده از تمام ادارات دولتى این کشور خواست در عملى‌شدن این توصیه‌ها، تا جایى که در چارچوب قوانین این کشور مجال عملى‌شدن آن است، اقدامات جدى انجام دهند.

در پایان شورای وزیران افغانستان، گزارشی در مورد مبارزه با فساد اداری توسط «یاسین عثمانى» رئیس دوره‌ای کمیته مستقل مشترک نظارت و ارزیابی مبارزه با فساد اداری ارائه شد.

انتهای پیام/.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها