امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126788
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، زندانیان سیاسی بحرین در اعتراض به بازداشت زنان بحرینی توسط نظامیان آل‌خلیفه، از روز گذشته

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، زندانیان سیاسی بحرین در اعتراض به بازداشت زنان بحرینی توسط نظامیان آل‌خلیفه، از روز گذشته دست اعتصاب غذا زدند.

زندانیان سیاسی زندان «الحوض الجاف» در محکومیت بازداشت زنان بحرینی از روز یکشنبه به مدت سه روز اعتصاب غذا کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری «الوفاق»، زندانیان روز یکشنبه گذشته با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند که بر اساس مسئولیت شرعی و انسانی و همچنین در پاسخ به ندای وجدان و غیرت دست به اعتصاب غذا زدند.

زندانیان فکر و اندیشه در ادامه این بیانیه تاکید کردند که «اقدام بحرین در بازداشت زندان را به شدت محکوم می‌کنیم و به آل‌خلیفه درباره عاقبت استمرار این جنایت هشدار می‌دهیم و از مقامات بحرین می‌خواهیم که خواهران مومن ما را آزاد کنند».

نظامیان بحرینی 13 زن را در جریان سرکوب فعالان برپایی «همه‌پرسی» علیه رژیم آل خلیفه بازداشت کردند.

یک فعال سیاسی در این باره گفت: اغلب بازداشت ها هفته گذشته پس از آن روی داد که وزارت کشور بحرین، فعالان را به تدارک برای برپایی همه پرسی ضد رژیم در روز برپایی انتخابات پارلمانی متهم کرد.

به گفته مخالفان و فعالان بحرینی، همه پرسی‌ در این کشور قرار است 30 آبان و اول آذرماه درباره تغییر نظام سیاسی در کشور برگزار شود.

انتهای پیام/ح

 

 

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها