امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126803
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 119
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک مقام ارشد آمریکایی که به شرط ناشناس ماندن مصاحبه کرده گفته که رسیدن به توافق جامع ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک مقام ارشد آمریکایی که به شرط ناشناس ماندن مصاحبه کرده گفته که رسیدن به توافق جامع هسته‌ای مشکل است و ایران برای چنین توافقی باید تصمیمی سخت بگیرد.
مقام مزبور به این تصمیم سخت پرداخته و بدون پرداختن به جزئیات آن گفته که تنها رهبر عالی ایران می‌تواند این تصمیم را بگیرد.
در مطبوعات خارجی از حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب با عنوان رهبر عالی ایران یاد می‌شود.
این مقام آمریکایی البته گفته که در صورت تحقق این موارد و رسیدن به توافق، عنوان این توافق باز هم «برنامه مشترک اقدام» خواهد بود.
وی به فعل و انفعالات دیپلماتیک ایالات متحده پیش از رسیدن به ضرب الاجل هسته‌ای هم اشاره کرد و گفت: «با هم‌پیمانان و کنگره در خصوص ایران مشاوره می‌کنیم و آنها را در جریان امور قرار می‌دهیم، یکی از این متحدان اسرائیل است؛ آنها مهم هستند.»
محتوای مذاکرات فردا میان نمایندگان ایران و 1+5 در وین هم از مضوعات سخنان این مقام ارشد بوده که وی گفته «مذاکرات سختی در پیش‌رو است ولی قرار نیست تمدید مذاکرات در این گفت‌وگوها مورد بحث قرار گیرد.»
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار