امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126864
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۵
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تهرانی‌ها از ابتدای این هفته هر روز هوای ناسالمی را استشمام کرده‌اند به امید اینکه ...

به گزارش خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تهرانی‌ها از ابتدای این هفته هر روز هوای ناسالمی را استشمام کرده‌اند به امید اینکه قرار است روز دوشنبه باران ببارد و آلودگی‌ها را بشوید اما دوشنبه آمد و باران هم نبارید.

کارشناسان معتقدند که زمانی‌که شدت آلودگی هوا بالا باشد مانع از بارش نزولات جوی می‌شود به طوری‌که بارها در فصول پاییز و زمستان در سالهای قبل، بارش برف و باران پیش‌بینی شده بود اما در زمان پیش‌بینی شده هیچ بارشی رخ نداد.

 

 

 

سازمان هواشناسی از چند روز پیش برای آسمان تهران، روز دوشنبه 26 آبان را «بارانی» پیش‌بینی کرده بود اما از سوی دیگر تهران طبق اعلام مرکز پایش آلودگی هوای تهران از شنبه تاکنون هوای «ناسالم» داشته و دور از ذهن نیست که شدت آلودگی‌های هوا مانع از بارش رحمت الهی بر سر تهرانی‌ها شده است.

البته از سوی دیگر سازمان هواشناسی قدرت سامانه بارشی را نیز کم اعلام کرده بود.

معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست معتقد به این است که یکی از علل اصلی آلودگی هوای تهران، بنزین تولیدی پتروشیمی‌ها بوده و با توقف آن، حال هوای تهران خوب می‌شود اما تولید داخلی آن نیز متوقف شد و همچنان حال هوای تهران، «بد» است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار