امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12687
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۴۱
تعداد بازدید: 156
جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: کار بررسی و اصلاح ...

جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: کار بررسی و اصلاح ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه 92 در جلسه عصر کمیسیون تلفیق ادامه پیدا کرد و در این جلسه نیز کار آن به پایان نرسید و فردا ساعت 6:30 صبح به همین منظور کمیسیون تلفیق تشکیل جلسه می‌دهد.
 
وی افزود: بیشتر موارد مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تنها رأی‌گیری آنها به جلسه فردا موکول شده و در مواردی همچون ایثارگران و معادن مسائل و مباحثی وجود دارد که بحث‌ها در این باره در جلسه فردا انجام می‌شود و قرار است  تا بررسی و اصلاح بودجه در دستور کار صحن علنی قرار گیرد.
 
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه اظهار داشت: در برخی از بندها که نیازمند اصلاح عبارتی بود ویرایش لازم انجام شد، در بندهای بیمه‌ای که به دلیل داشتن بار مالی مورد ایراد شورای نگهبان قرار گرفته بود برخی حذف و دیگر مورد اصلاح قرار گرفت و در مواردی هم مواد جنبه قانون‌گذاری داشت و نه بودجه‌ای و شورای نگهبان این مواد را با اصل 52 قانون اساسی دانسته بود و این مواد نیز توسط کمیسیون حذف شد.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها