امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126892
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۵
تعداد بازدید: 12
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; شهر فرگوسن بار دیگر شاهد اعمال خشونت نیروهای پلیس علیه شهروندان خود بود. بنا بر گزارش ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; شهر فرگوسن بار دیگر شاهد اعمال خشونت نیروهای پلیس علیه شهروندان خود بود.

بنا بر گزارش روزنامه یو. اس.ای تودی بنا بر طرح دعوی مطرح شده در دادگاه محلی فرگوسن، یک افسر پلیس، زنی باردار را مورد تعرض قرار داده است.

این زن مدعی شده است که این حادثه در بازداشتگاه فرگوسن اتفاق افتاده است.

بنا بر اعلام دادگاه سنت لوئیس، این افسر آمریکایی پیش از این نیز چهار مورد ارتکاب جرم در پرونده خود داشته است، اما با این وجود از ادامه فعالیت وی جلوگیری نشده بود.

وکیل مدافع این زن اظهار کرده است که مورد مذکور به همراه رسوایی ماجرای قتل مایکل براون توسط افسر پلیس، نشان می‌دهد که فرگوسن توان حمایت و مراقبت از شهروندان خود را ندارد.

وی در ادامه اعلام کرد شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد نظارت کافی بر زندان‌ها وجود ندارد و الگویی از اعمال خشونت بر وضعیت زندان‌ها حکمفرما است.

این موضوع در شرایطی مطرح شده است که فرگوسن در دورانی بحرانی به سر می‌برد. در آستانه اعلام حکم افسر شلیک کننده به مایکل براون مردم فرگوسن به خیابان‌ها ریخته و خواهان اجرای عدالت و پایان دادن به نژادپرستی شده بودند. نیروهای پلیس نیز از بیم گسترش اعتراضات در سطح شهر اعلام وضعیت اضطراری کردند.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها