امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126899
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۵
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، سردار ابراهیم کریم‌خانی عصر امروز در نشست مطبوعاتی با جمعی از اصحاب رسانه در اردبیل اظهار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، سردار ابراهیم کریم‌خانی عصر امروز در نشست مطبوعاتی با جمعی از اصحاب رسانه در اردبیل اظهار کرد:‌ با تلاش و پیگیری‌های پلیس امنیت عمومی 11 نفر از عوامل ناامنی در بیمارستان فاطمی اردبیل دستگیر شدند تا با تحویل به مراجع قضایی این افراد به سزای اعمالشان برسند.

وی تصریح کرد: دو روز پیش بر اثر درگیری دو جوان در یکی از محلات اردبیل یکی از طرفین با چاقو مصدوم شده و راهی بیمارستان می‌شود که ابتدا در بیمارستان سبلان سپس فاطمی این فرد را مورد مداوا قرار می‌دهند اما طرفین دعوا به مرکز بیمارستانی هجوم آورده و اقدام به ایجاد اغتشاش در بیمارستان فاطمی کرده بودند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: ‌به محض اطلاع از موضوع و جراحات وارده به مأمور انتظامات و مأمور نیروی انتظامی، پلیس در محل حاضر شده و این افراد به محض مشاهده پلیس پا به فرار گذاشتند.

کریم‌خانی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: این افراد شرور که با چوب، چماق و چاقو به بیمارستان حمله‌ور شده بودند با ایجاد رعب و وحشت و مصدوم کردن دو نفر از سوی پلیس امنیت عمومی مورد پیگیری قرار گرفتند که در همان لحظات اولیه دو نفر از آنها دستگیر شدند.

وی بیان کرد:‌ با هماهنگی دادستان عمومی و انقلاب اردبیل در کمتر از 24 ساعت موفق شدیم همه عوامل دخیل در این ناامنی را دستگیر و بازداشت کنیم تا دیگر به چنین اقدام ناامنی و بی‌نظمی دست نزنند.

کریم‌خانی در ادامه اضافه کرد: ما از مردم استان اردبیل انتظار داریم با توجه به آمار بالای نزاع و درگیری در این استان در صورت بروز مشکلات برای رفع مرافعه خود به جای زد و خورد با مراجعه به مراجع قانونی خواسته و مطالبات خود را مطرح کنند تا بدون دعوا و درگیری و یا مصدوم و کشته مطالبات برآورده شده و به خواسته‌های طرفین توجه شود.

فرمانده انتظامی استان اردبیل ادامه داد: امیدواریم دیگر شاهد چنین رویدادهای ناگواری نباشیم و زمینه برای صلح، آشتی و امنیت پایدار بیشتر برقرار شود.

انتهای پیام/62001/ی40/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار