امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126900
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۵
تعداد بازدید: 141
امید مظلومی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد حضور امیر قلعه نویی در بیمارستان ولی‌عصر بابت عیادت از پدرش ...

امید مظلومی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد حضور امیر قلعه نویی در بیمارستان ولی‌عصر بابت عیادت از پدرش غلامحسین مظلومی عنوان کرد: امروز اقای قلعه نویی به بیمارستان مراجعه کرد و شخصا به اتاقی که پدرم حضور داشت رفت. او وقتی از اتاق بیرون آمد گفت به پدرم گفته اگر او را شناخته دستش را بالا ببرد و خوشبختانه پدرم آقای قلعه نویی را شناخته است و دستش را بالا برده است. این برای ما که در این چند روز پدرم را در شرایط خوبی ندیده بودیم خبر خوبی بود.

وی افزود: پدرم همیشه به قلعه نویی احساس خاصی داشت و قبل از اینکه قدرت تکلم خود را هم از دست بدهد در مورددربی صحبت می کرد و می گفت که دوست دارد این بازی زیبا شود. از امیر قلعه نویی بابت حضورش و دلگرمی اش به ما ممنونم. می دانیم که او هم در آستانه دربی گرفتاری های خودش را دارد.

امید مظلومی همچنین ادامه داد: من باید یک تشکر ویژه هم از محسن بنگر داشته باشم. ما دوست داریم به پدرم به دید ملی نگاه شود نه رنگی. وقتی بنگر زیر پیراهن خود عکس پدر من را می گذارد برای ما جای خوشحالی دارد و از او ممنون هستیم. همچنین از برهانی و سایر بازیکنانی که یاد پدر من هستند تشکر می کنم.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار