امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۶:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126901
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۵
تعداد بازدید: 34
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزای فارس، «زکریا موسوی»، 46 ساله از بازداشت‌شدگان ماجرای 11 سپتامبر مدعی شد که شاهزاده‌ای سعودی در این  ماجرا کمک‌های ...

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزای فارس، «زکریا موسوی»، 46 ساله از بازداشت‌شدگان ماجرای 11 سپتامبر مدعی شد که شاهزاده‌ای سعودی در این  ماجرا کمک‌های مالی کرده است.

روزنامه انگلیسی «دیلی میل» روز گذشته (دوشنبه) با انتشار این خبر نوشت: زکریا موسوی ادعا کرده است که یک شاهزاده سعودی به وی و 19 هواپیماربای دیگر هزینه‌های مالی یادگیری پرواز را برای انجام عملیات 11 سپتامبر پرداخت کرده بود.

بنا بر این گزارش، این فرد از سال 2006 به این سو در زندان به سر می‌برد. البته دولت عربستان سعودی هرگونه مداخله خود در ماجرای 11 سپتامبر رد کرده است.

دیلی میل در ادامه نوشت: ادعاهای غیر باور زکریا موسوی در دادگاه اوکلاهاما پرونده شده‌اند. این فرد همچنین مدعی شده است «اسامه بن لادن» سرکرده گروه القاعده کمک‌هایی را از رهبران سعودی در برنامه ریزی جهت اجرای حملات خرابکارانه دریافت کرده است .

وی همچنین ادعا کرد که در طرح حمله به هواپیمای «بیل کلینتون » رییس جمهور اسبق آمریکا نقش داشته است.

مقام‌های قضایی اوکلاهاما اعلام کردند که اجازه مصاحبه عمومی به این فرد را صادر نخواهند کرد زیرا شهادت وی اعتبار لازم را ندارد.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار