امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۱۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126935
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۹
تعداد بازدید: 11
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از سومریه نیوز، همام حمودی معاون رئیس پارلمان عراق با صدور بیانیه‌ای پس از دیدار ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از سومریه نیوز، همام حمودی معاون رئیس پارلمان عراق با صدور بیانیه‌ای پس از دیدار هیئت پارلمانی این کشور به ریاست سلیم الجبوری رئیس پارلمان عراق با «عبدالله آل الشیخ» رئیس مجلس مشورتی عربستان تاکید کرد که باید از تشریفات عبور کرد و به حقایق مسائل پرداخت چرا که منطقه خاورمیانه در وضعیت اضطراری به سر می‌برد.

 حمودی با اشاره به لزوم پاسخ دادن مقامات سعودی به دیدارهای اخیر مقامات عراقی با سفر به این کشور تصریح کرد که عراق منتظر سفرهای مقامات عربستانی برای عبور کردن از اختلافات گذشته و باز کردن افق‌های جدید برای همکاری میان دو کشور است.

همچنین معاون رئیس پارلمان عراق بر لزوم موضع‌گیری واضح و قاطع عربستان سعودی در قبال گروه‌های تکفیری تاکید کرد.

سومریه نیوز در ادامه نوشت که در این دیدار رئیس پارلمان‌ عراق از رئیس مجلس مشورتی عربستان خواسته در آینده نزدیک سفری به عراق داشته باشد.

الجبوری روز گذشته در صدر هیئتی پارلمانی برای دیدار با مقامات سعودی راهی ریاض شد و این سفر یک هفته پس از سفر فواد معصوم رئیس جمهور عراق به عربستان صورت گرفت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار