امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126939
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۹
تعداد بازدید: 111
شبکه خبری «المیادین» از تیراندازی در یک کنیسه در «هارنوف» قدس غربی خبر داد که در آن 4 صهیونیست کشته و 4 نفر دیگر زخمی ...

شبکه خبری «المیادین» از تیراندازی در یک کنیسه در «هارنوف» قدس غربی خبر داد که در آن 4 صهیونیست کشته و 4 نفر دیگر زخمی شده‌اند.

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «دن شاپیرو» در گفت‌وگو با پایگاه خبری «والا»، عملیات استشهادی دو جوان فلسطینی در اراضی اشغالی که به کشته شدن 4 صهیونیست منجر شد، «ظالمانه» خواند.

شبکه خبری «المیادین» از تیراندازی در یک کنیسه در «هارنوف» قدس غربی خبر داد که در آن 4 صهیونیست کشته و 4 نفر دیگر زخمی شده‌اند. کانال 1 رژیم صهیونیستی اعلام کرد که عاملان عملیات استشهادی امروز «هما غسان» 27 ساله و «عدی ابوجمل» 22 ساله از اهالی «جبل مکبر» در شرق قدس هستند که با کلت کمری و چاقو این عملیات را انجام داده اند.

در ماه‌های اخیر در پی حمله رژیم‌صهیونیستی به نوار غزه، افزایش ساخت و ساز در اراضی فلسطینی‌نشین، حضور مقامات صهیونیست در حرم شریف و همچنین شهادت چندین فلسطینی به دست نظامیان و شهرک‌نشین‌های صهیونیست، اعتراضات در قدس اشغالی بالا گرفته، تا جایی که بسیاری آن را مقدمه انتفاضه سوم دانسته‌اند. در جریان حملات استشهادی هفته‌های اخیر، تاکنون بیش از 10 صهیونیست کشته شده‌اند.

با این حال، شاپیرو بدون اشاره به اقدامات تحریک‌آمیز رژیم صهیونیستی خواستار توقف این تحرکات شد.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها