امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۵:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12694
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۴۱
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد باقر قالیباف نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری امشب با حضور در جمع ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد باقر قالیباف نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری امشب با حضور در جمع نمازگزاران مسجد جامع شهر قدس ابراز امیدواری کرد که با کار، تلاش و خدمت صادقانه بتواند محبت‌های مردم را جبران کند.

قالیباف ادامه سخنان خود را به مباحث اقتصادی اختصاص داد و گفت: با تمام وجود شرایط سخت اقتصادی امروز را درک می‌کنم و مشکلات مردم را می‌دانم.

وی با بیان اینکه از مشکل گرانی و بیکاری مخصوصاً در اطراف تهران با خبرم  تصریح کرد: همه این مشکلات و نگرانی‌ها با ظرفیتی که در کشور وجود دارد قابل حل است؛ من به عنوان یک خدمت‌گذار اگر توفیق خدمت به مردم را پیدا کنم این قول را می‌دهم که با استعانت از خداوند متعال نابسامانی‌های اقتصادی ظرف دو سال حل شود.

این نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با تأکید بر اینکه مناطق محروم و قشر مستضعف را در اولویت قرار می‌دهد تصریح کرد: من مناطق کمتر برخودار را مورد توجه قرار داده و در اولویت کاری خود قرار می‌دهم.

قالیباف این وعده را به مردم شهر قدس داد که این شهرستان به مجموع شهر تهران اضافه شود.

وی همچنین وعده داد که به وضع مردم این مناطق رسیدگی کند و در عین حال تأکید کرد که رسیدگی به وضعیت مردم این منطقه از اولویت‌های کاری خود است.

این نامزد انتخابات در ادامه سخنان خود با اشاره به فرهنگ جهادی گفت: من به عنوان یک رزمنده بر این باورم که در دوران دفاع مقدس دشمنان خارجی با همه توان خود مقابل نظام ایستادند و شکست خوردند و امروز به دنبال فشار در عرصه اقتصادی هستند.

قالیباف ابراز امیدواری کرد که نسل جوان دهه سوم و چهارم بتوانند در کشور به درستی فعالیت کنند.

این نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه همانطور که نظام و انقلاب به جوان‌های دهه اول انقلاب در عرصه دفاع مقدس اعتماد کرد و آنها درخشیدند باید به جوانان دهه سوم و چهارم نیز اعتماد شود، تصریح کرد: جوانان دهه سوم و چهارم درس بزرگی به دشمنان انقلاب در عرصه اقتصادی و اجتماعی خواهند داد.

وی اضافه کرد: همانطور که انقلاب اسلامی برای قالیباف روستازاده در سن 17 و 18 سالگی فرصت برای خدمت ایجاد کرد امروز من هم این فرصت را برای نسل سوم و چهارم انقلاب ایجاد خواهم کرد تا شاهد آغاز یک حرکت عظیم در عرصه اقتصادی و پایان یافتن مشکلات باشیم.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها