امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126957
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۹
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عربستان سعودی عمق منطقه حایل در مرزهای شمالی خود با عراق را افزایش داده است. به گزارش

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عربستان سعودی عمق منطقه حایل در مرزهای شمالی خود با عراق را افزایش داده است.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی "واس"، مرزبانان عربستانی از شهروندان سعودی و کسانی که ساکن مرزهای شمالی هستند، خواستار دور شدن از این مناطق مرزی شدند.

«محمد الفقیهی»، سخنگوی فرماندهی نیروهای مرزی شمال عربستان در این باره گفت: عمق منطقه حایل به فاصله 20 کیلومتر افزایش یافته است.
سرتیپ «محمد الغامدی» سخنگوی گارد مرزی عربستان روز گذشته(دوشنبه) نیز از شهروندان این کشور و خارجیان مقیم عربستان خواسته بود تا به مدت یک سال دست‌کم 20 کیلومتر از مناطق مرزی در «حفر الباطن» و مرزهای منطقه الشمالیه و همچنین منطقه تبوک دور شوند.
سرتیپ الغامدی گفته بود که این تدابیر بر اساس تصمیم وزارت کشور برای افزایش عمق منطقه مرزهای زمینی به 20 کیلومتر در حفر الباطن در منطقه الشرقیه و در مرزهای منطقه الشمالیه و منطقه تبوک به مدت یک سال اتخاذ شده است.
عربستان سعودی که خود از حامیان تروریست‌های سوری و عراقی به شمار می‎رود اکنون خود گرفتار عناصر تروریستی که خواستار بازگشت به وطنشان هستند، شده است از همین روی تدابیر شدید امنیتی در مرزهای خود با عراق اتخاذ کرده است.

انتهای پیام/ح

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها