امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126965
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۹
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «آلیستر باسکی» سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید امروز سه‌‌شنبه گفت که دولت هیچ‌گاه به

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «آلیستر باسکی» سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید امروز سه‌‌شنبه گفت که دولت هیچ‌گاه به تروریست‌ها باج نخواهد داد
داعش در ماه‌های اخیر دو خبرنگار و یک امدادگر آمریکایی و دو امدادگر انگلیسی را در برابر دوربین سر بریده‌اند و با این کار خواسته‌اند پیغامی هشدار آمیز به دولت‌های متبوعه این قربانیان برسانند. داعش گفته که قربانی بعدی یک زن آمریکایی خواهد بود.
«باسکی» در خصوص رویکرد جدید دولت برای حمایت از اتباع اسیر خود در دست داعش گفت:‌ هدف دولت همیشه در پی استفاده از هر منبع مناسب و قانونی برای کمک به بازگردانده شدن این افراد به جمع خانواده‌هایشان بوده است.
وی افزود:‌ با توجه به افزایش تعداد شهروندان آمریکایی به اسارت گرفته شده توسط گروه‌های تروریستی فرامرزی، رئیس‌جمهور تابستان سال جاری (میلادی) وزارت دفاع و سازمان‌های امنیتی را مأمور کرد که نحوه تعامل دولت ایالات متحده با مسئله گروگان‌گیری را بازبینی کنند.»
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها