امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12697
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۴۱
تعداد بازدید: 76
اکبر ترکان قائم مقام ستاد انتخاباتی حسن روحانی در حاشیه همایش روز گذشته حامیان این کاندیدا در مجموعه ورزشی شهید شیرودی در خصوص ائتلاف نامزدهای وابسته ...

اکبر ترکان قائم مقام ستاد انتخاباتی حسن روحانی در حاشیه همایش روز گذشته حامیان این کاندیدا در مجموعه ورزشی شهید شیرودی در خصوص ائتلاف نامزدهای وابسته به جریان اصلاحات به خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت که گروهی برای ایجاد ائتلاف بین آقایان روحانی و عارف در حال رایزنی هستند.

وی افزود: ما در حال گفت‌وگو هستیم و بزرگانی نیز در تلاش هستند تا این ائتلاف صورت بگیرد ولی نتایج آن تا فردا معلوم می‌شود.

رضا رشیدپور مجری همایش انتخاباتی روحانی نیز در آغاز این گردهمایی در واکنش به شعار «عارف-روحانی ائتلاف ائتلاف» مدعی شده بود که روحانی در سخنانش خبرهای خوشی را اعلام خواهد کرد اما این کاندیدا هیچ اشاره‌ای به این موضوع نکرد.

قائم مقام ستاد انتخاباتی حسن روحانی همچنین در واکنش به ادعای اعضای ستاد انتخاباتی عارف که روحانی را نامزد اصلاح طلبان نمی‌دانند، گفت: روابط ما خوب است و با هم رفیق هستیم و در حال گفت‌وگوییم اما ایجاد ائتلاف نیازمند اقناع هواداران دو کاندیداست.

ترکان در پایان تصریح کرد: هم آقای روحانی هم آقای عارف دوستدارانی دارند و هر تصمیم برای ائتلاف باید به گونه‌ای باشد که آنها را قانع کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها