امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12698
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۴۱
تعداد بازدید: 146
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، سعید جلیلی شنبه‌شب در جمع مردم تبریز با بیان اینکه ملت ایران به برکت ولایت فقیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، سعید جلیلی شنبه‌شب در جمع مردم تبریز با بیان اینکه ملت ایران به برکت ولایت فقیه ایران در  34 سال گذشته توانسته است هم جمهوریت خود و هم اسلامیت خود را به رخ جهانیان بکشاند، اظهار کرد: دشمن خود متوجه شده است که تهدید و ترفندهای تبلیغاتی راه به جائی نمی‌برد و امروز قصد دارد با ایجاد تردید در ادامه مسیر، ملت را از ادامه مسیر منصرف کنند.

وی افزود: دشمن می‌خواهد به جای ارزیابی دقیق از پیشرفت‌ها با توسل به کاستی‌ها و بزرگ‌نمایی آنها وانمود کند که ملت دچار هزینه سنگینی شده است و باید به پسرفت فکر کند. 

دست رد ملت ایران به افراد زاویه و انحراف با ولایت فقیه در هر پست و مقام

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: مردم ایران نشان داده‌اند که شاخص خود را ولایت فقیه قرار داده‌اند و هیچگونه زاویه و انحراف از ولایت فقیه را از هیچ‌کس برنمی‌تابند.

جلیلی افزود:  ملت ایران هر فرد در هر مقام و پست را با شاخص ولایت فقیه می‌سنجد و هر انحراف موجب دست رد از سوی ملت ایران می‌شود.

وی ادامه داد: بعد از فتنه و انحراف، امروز خطر جریان دیگری ما را تهدید می‌کند، خطر جریان تردید است و  این جریان می‌خواهد نقاط قوت ما را نقاط ضعف معرفی کند؛ این جریان می‌خواهد ما را از مقاومت در برابر دشمنان باز دارد.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه بنا به فرموده مقام معظم رهبری اکنون در موقعیت خیبر هستیم، اما عده‌ای نمی‌خواهند این ارزیابی دقیق تبیین شود و با فرافکنی، وضعیت کشور را شعب ابیطالب معرفی می‌کنند، اظهار کرد: اگر وضعیت کشور همانگونه که تردیدافکنان می‌گویند، وضعیت مناسبی نیست، چرا نظام سلطه با تمام قوا هراسان به مقابله با انقلاب اسلامی برخاسته است؟

جلیلی اضافه کرد: هنگامی که خرمشهر آزاد می‌شد، یک الگوی مقاومت و پیروزی تولید می‌شد که به دنبال خود آزادی جنوب لبنان را به همراه داشت.

وی بیان داشت: اگر پیروزی حزب‌الله لبنان در جنگ 33 روزه محقق شد، نشان از تکثیر انقلاب اسلامی داشت که با توسل به الگوی مقاومت و پیروزی جرقه آن در خرمشهر زده شد. 
پشت خیمه‌های دشمن هستیم/ ایجاد تمدن اسلامی

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اذعان داشت: ما امروز به پشت خیمه‌های دشمن رسیده‌ایم و در مرحله ایجاد یک تمدن اسلامی دیگری هستیم.

جلیلی با بیان اینکه باید با شناخت دلایل پیشرفت نقاط ضعف را پوشش دهیم، گفت: باید بدانیم چرا و چگونه پیشرفت کرده‌ایم و چه ضعف‌های داریم.

جلیلی، اسلام ناب و آزاد شدن ظرفیت‌های مردمی تحت اسلام را دلایل رشد انقلاب و هنر امام خمینی (ره) و رهبر انقلاب و ولایت فقیه دانست و گفت: وظیفه بزرگ دولت باید ساختار اداری را به گونه‌ای شکل دهد که نه تنها مانع آزادی ظرفیت‌های مردم نشود؛ بلکه پشتیبان ظرفیت‌های مردم شود.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: اگر مردم از گرانی، بیکاری و رکود در تولید رنج می‌برند، باید دولت با کارهای اساسی و نه مقطعی حل مشکلات را در اولویت کاری خود قرار دهد تا حماسه اقتصادی مورد نظر رهبری تحقق یابد.

وی با اشاره به تقابل دو قطب فقر و غنا خواستار توجه به رفع این مشکل شد و گفت: عده‌ای سوءاستفاده‌های میلیاردی می‌کنند، اما عده‌ای برای وام 5 میلیونی با مشکل مواجه‌اند.

جلیلی با بیان اینکه همت دولت باید در حمایت از تولید باشد، اظهار کرد: باید با شفافیت اقتصادی و حمایت از تولید موانع رشد اقتصادی برچیده شده و در برابر نقدینگی در جامعه کالای مناسب تولید می‌شود.

وی عنوان کرد: امروز همه نگران گرانی و بیکاری هستند، تورم وقتی ایجاد می‌شود که نقدینگی بیشتر از کالا باشد، راه‌حل اساسی برای تورم این است که تولید را به گونه‌ای داشته باشیم که کالا بیشتر از پول باشد، اما آیا ظرفیت‌های تولیدی خود را به خوبی به کار گرفتیم.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: اول اینکه وقتی می‌توانید کالایی را در داخل تولید کنید، از خارج وارد نکنید، آن هم به شکل رسمی و مشخص، آیا وقتی فقط آذربایجان می‌تواند این همه ظرفیت تولید کشاورزی داشته باشد، ما باید سالی 11 میلیارد دلار محصولات کشاورزی و دامی وارد کنیم. 
23 نفر 11 هزار میلیارد تومان وام گرفته اما پس نمی‌دهند/ جوان برای وام 5 میلیون تومانی با مشکل مواجه است

جلیلی با انتقاد از وام‌های کلان اعطا شده به عده‌ای محدود، گفت: 23 نفر 11 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی گرفته و پس نمی‌دهند؛ در حالی که یک جوان برای 5 میلیون تومان با مشکل مواجه است.

وی افزود: باید در برابر اشرافیت‌خواهی، رانت‌خواری، فساد و تبعیض ایستاد و مقاومت کرد.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ابراز کرد: اول از همه دولت باید چند گام اساسی را تعریف، عملیاتی و اجرا کند و به دنبال آن می‌توانیم مانند گذشته موفقیت‌های بسیاری را داشته باشیم.

جلیلی گفت: تهدید نه تنها ما را دچار تردید نمی‌کند، بلکه تهدیدها را به فرصت تبدیل می‌کنیم.

وی عنوان کرد: این نگاه اگر به خوبی شکل گیرد و در دستگاه‌های دولتی عملیاتی شود، آنطور که شایسته تمدن اسلامی است، وارد می‌شویم و جمهوری اسلامی بیش از پیش الگو برای جهان می‌شود.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه هرکس از ولایت زاویه بگیرد، این آغاز انحراف و سقوطش است، تصریح کرد: گفتمان انقلاب اسلامی مبتنی بر حرکت امام راحل برای احیای اسلام و ارزش‌های اسلامی است.

وی با اشاره به پیشرفت‌هایی که بعد از انقلاب اسلامی حاصل شده است، افزود: امروز دشمنان ما اعتراف می‌کنند که جمهوری اسلامی در عین مقاومت نه تنها پسرفت نکرده؛ بلکه پیشرفت‌های خوبی نیز داشته است که این به برکت گفتمان انقلاب اسلامی بوده است.

جلیلی با بیان اینکه حماسه سیاسی زمینه خلق حماسه اقتصادی را فراهم می‌کند، بیان داشت: اکنون که دشمن ایران را به عنوان قدرت منطقه‌ای پذیرفته است، ما باید با خلق حماسه، مشکلات اقتصادی را نیز برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه اگر ملتی بخواهد، پیشرفت کند نباید برخی انتظار داشته باشند که فرش قرمز در مقابل‌شان پهن شود، گفت: اگر در موضع‌گیری‌های خود شجاعت لازم را نداشته باشیم، در عمل به طریق اولی نخواهیم توانست در مقابل دشمن مقاومت کنیم.

جلیلی متذکر شد: با حضور باشکوه مردم در صحنه انتخابات 24خرداد حماسه سیاسی رقم خواهد خورد و از فردای آن روز حماسه اقتصادی کلید زده خواهد شد تا شاهد رفع برخی مشکلات و حرکت توفنده به سوی پیشرفت باشیم.

مردم تبریز در استقبال از سعید جلیلی و حمایت از گفتمان انقلاب اسلامی شعار «نه سازش نه تسلیم یار ولایت هستیم»، «صل علی محمد یاور رهبر آمد»، «مالک اشتر علی به شهر ما خوش آمدی»، «مطیع امر رهبری به شهر ما خوش آمدی»، «صل علی محمد عباس رهبر آمد»، «مناظره متین بود حرف آقا همین بود»، «ما سربزیریم ولی سرافرازیم» حمایت خود را از وی ابراز کردند.    
 


          انتهای پیام/6001/ذ40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها