امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126987
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، مینو اصلانی در نشست خبری که صبح امروز در محل سازمان بسیج جامعه زنان برگزار شد برنامه‌های هفته بسیج را تشریح کرد و ضمن ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، مینو اصلانی در نشست خبری که صبح امروز در محل سازمان بسیج جامعه زنان برگزار شد برنامه‌های هفته بسیج را تشریح کرد و ضمن اعلام عناوین روزهای هفته بسیج گفت: جمعه 30 آبان به عنوان «بسیج، ولایتمداری و انتظار» نام نهاده شده و در این روز نونهالان مهدهای قرآنی تحت عنوان ستارگان ولایت در نماز جمعه حضور پیدا می‌کنند.

وی ادامه داد: میقات صالحین خواهران تحت عنوان ایران جوان در نماز جمعه حضور پیدا می‌کنند و نمایشگاه تصویری در این زمینه خواهند داشت.

اصلانی افزود: عنوان روز شنبه اول آذر «بسیج، فرهنگ و تمدن نوین اسلامی» است که در این روز همایش بررسی نقش خانواده در تمدن نوین اسلامی توسط بسیج جامعه زنان برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: روز یکشنبه 2 آذر با نام «بسیج، جوان و خودباوری» نام نهاده شده است و در این روز از کتاب و نرم‌افزارهای حوزه زنان رونمایی خواهد شد که کتاب « مسئله زن و خانواده در گفتمان ولایت» و مجموعه مقالات علمی تخصصی حقوق و تکالیف زن مسلمان از جمله کتاب‌هایی است که در این روز رونمایی خواهد شد.

رئیس بسیج جامعه زنان افزود: مانور تجلی جهاد فرهنگی در سیمای بسیج در تمام پایگاه‌های بسیج جامعه زنان برگزار خواهد شد و در این مانور برگزاری نمایشگاه و نشست‌های روشنفکری را خواهیم داشت.

اصلانی ادامه داد: دوشنبه 3 آذر ماه به عنوان «بسیج، اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی» نامگذاری شده است که همایش معماران ایران جدید ویژه زنان محجبه رشته عمران برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: سه‌شنبه 4 آذر ماه با عنوان «بسیج، خانواده و سبک زندگی اسلامی» نام نهاده شده است که در این روز گردهمایی خانواده‌ محور تربیت پایدار در پایگاه‌های بسیج سراسر کشور برگزار می‌شود و میزگرد رسانه‌ای زنان محور پایداری محور عاشورا نیز در این روز برگزار خواهد شد.

رئیس بسیج جامعه زنان ادامه داد: چهارشنبه 5 آذر با عنوان «بسیج مستضعفین در راه بیت‌المقدس» نام نهاده شده است که در این روز گرامیداشت مقاومت مادران غزه، طلایه‌داران ایثار در پایگاه‌های بسیج سراسر کشور برگزار می‌شود و در این روز یک هزار بیانیه برای مقاومت مادران غزه صادر خواهد شد.

اصلانی افزود: پنج‌شنبه 6 آذر ماه و آخرین روز هفته بسیج با عنوان «بسیج، ایثار و میثاق با شهدا» نام نهاده شده است که در این روز میزگرد تلویزیونی با عنوان «تبیین نقش زنان مسلمان مجاهد در عصر جدید» برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها