امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 126996
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نظر به تشکیل «کمیته زنان شورای هماهنگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس»، مریم مجتهدزاده، رئیس ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نظر به تشکیل «کمیته زنان شورای هماهنگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس»، مریم مجتهدزاده، رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس با حکم سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر، به عنوان رئیس این کمیته منصوب شد.

متن این حکم به شرح ذیل است:

خواهر ارجمند سرکار خانم مجتهدزاده

با درود و صلوات بر حضرت محمد صلی الله و علیه و آله و سلم و آل محمد

به استناد بند"ب" ماده (9) اساسنامه بنیاد حفظ و نشر آثار و ارزشهای دفاع مقدس (وظایف بنیاد) و ماده (18) آئین نامه اجرایی شورای هماهنگی بنیاد و نظر به سوابق، تعهد، تجارب ارزشمند و شایستگی های علمی و تخصصی جناب عالی، به موجب این حکم، به عنوان: «رئیس کمیته زنان شورای هماهنگی بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس» تعیین و منصوب می شوید.

ان شاءالله تعالی با توکل و استمداد از خداوند تبارک و تعالی و پیروی از صراط نورانی حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان والامقام و پیروی از فرامین فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای و فعال سازی دبیرخانه کمیته مزبور، در پیشبرد اهداف مورد نظر شورای هماهنگی بنیاد، موفق و موید باشید.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و رئیس شورای هماهنگی بنیاد

سر تیپ بسیجی بهمن کارگر

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار