امروز : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 12
۱۵:۱۲
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۸
تعداد بازدید: 420
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، یکی از شرکت‌های پیمانکار ساخت نیروگاه اتمی بوشهر ابراز اطمینان کرده زلزله 6.1 ریشتری که امروز (سه‌شنبه 20 فروردین) در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود، یکی از شرکت‌های پیمانکار ساخت نیروگاه اتمی بوشهر ابراز اطمینان کرده زلزله 6.1 ریشتری که امروز (سه‌شنبه 20 فروردین) در استان بوشهر به وقوع پیوست اخلالی در فعالیت نیروگاه اتمی بوشهر بهبه گزارش خبرگزاری پیروان موعود، یکی از شرکت‌های پیمانکار ساخت نیروگاه اتمی بوشهر ابراز اطمینان کرده زلزله 6.1 ریشتری که امروز (سه‌شنبه 20 فروردین) در استان بوشهر به وقوع پیوست اخلالی در فعالیت نیروگاه اتمی بوشهر به وجود نیاورده و آسیبی هم به آن وارد نکرده است.

سخنگوی شرکت «اتم استروی اکسپورت» روسیه که از پیمانکاران ساخت نیروگاه اتمی بوشهر بوده گزارش داده است این زمین‌لرزه در نیروگاه حس شده اما خسارتی بر جای نگذاشته و کارکنان نیروگاه پس از زلزله به فعالیت عادی خود ادامه داده‌اند.

به گفته وی تشعشعات غیرعادی هم در این نیروگاه اتمی مشاهده نشده است.

پیش از این آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هم گفته بود ایران گزارش‌های لازم درباره این زلزله را به مرکز اورژانس و حوادث این نهاد سازمان ملل گزارش داده است.

در گزارش ایران به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفته شده که "این حادثه هیچ آسیبی به نیروگاه اتمی بوشهر نزده و هیچ مورد تشعشع مواد رادیواکتیو دیده نشده است".

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید با توجه به این گزارش و همچنین بزرگی زلزله، اطلاعات و گزارش‌های بیشتری از ایران درخواست نکرده است.

ساعت 16:22:49 امروز زلزله‌ای به بزرگی 6.1 در مقیاس ریشتر بخش کاکی از توابع شهرستان دشتی استان بوشهر را لرزاند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها