امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 127016
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در مراسم نکوداشت معلم ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در مراسم نکوداشت معلم فداکار لرستانی که در سالن اجتماعات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; برگزار شد، با تشکر از پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به پاس برگزاری این نکوداشت اظهار داشت: از طرف وزارت آموزش و پرورش از این حرکت ارزشمند و ابتکاری تشکر می‌کنم.

وی افزود: معلمی همین اقتضاء را دارد و معلمی باید عشق و علاقه‌ای به مخاطب باشد تا به این عرصه کشیده شود.

کفاش با اشاره به ایثارگری معلمان خاطرنشان کرد: نقش معلم نقش راهنمایی و روشنگری است و ایثار و فداکاری هم در خود دارد و حالا در این بین، معلمان بزرگی برای هدایتگری جان خود را در طبق اخلاص می‌گذارند که نمونه آن 5 هزار معلم شهید و معلمان جانباز و ایثارگری است که در راه وطن حرکت کرده‌اند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش افزود: جا دارد امروز الگوهای ما بالاتر از امثال دهقان فداکار باشند و امروز امثال مرحوم صفرزاده‌ها فداکاری‌های جدیدی را به ظهور گذاشته‌اند که باید در نامگذاری‌ها و برنامه‌های مختلف از آنها استفاده کرد.

وی تصریح کرد: از مدیرکل آموزش و پرورش لرستان درخواست می‌کنم با هزینه آموزش و پرورش در اربعین کاری کنند که خانواده این عزیزان به مشهد مقدس مشرف شوند و با امام حرف بزنند، زیرا این روزها برای آنها روزهای غم است.

کفاش ادامه داد: خانواده های این عزیزان هر تعدادی که باشند می‌توانند در روز اربعین به امام رضا(ع) و امام رئوف مشرف شوند، زیرا امام رضا(ع) صبر و تحمل را برای آنها به ارمغان خواهد آورد.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه باید از زندگی این معلمان فداکار استفاده کنیم، گفت: باید نقاط خوب زندگی این عزیزان را نقل کنیم و در برنامه‌های رسمی آموزش و پرورش بیاوریم تا الگو شود، زیرا امروز تجلیل از فداکاری نیست، بلکه تجلیل از صفا، محبت و از جان گذشتگی است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها